Сигнали без дим

сигнали от 20.08.2012 до 15.07.2020 Промени дата

(всеки сигнал се преглжда и изпраща до съответната РЗИ почти веднага с искане за проверка, но се публикува тук един месец по-късно)

Въведете избрани от вас дати:

От: До: търси

Тютюнопушене в затворено заведение, град София отговор от РЗИ

град София, жк Гео Милев, зала Фестивална

07.01.2020 08:28

Тютюнопушене в ресторант Bar & Grill Sweet, Festivalna Hall, 1111 g.k. Geo Milev, Sofia. Крайно неподходящо за заведение от този тип-с детски... (чети нататък)

Нарушаване на забраната за тютюнопушене, град Перник отговор от РЗИ

град Перник, Ахтопол 8

22.11.2019 05:01

В сградата на общински младежки дом - гр. Перник, се помещава заведение за хранене /пицария/, чиито персонал излиза в общите части на дома и... (чети нататък)

Тютюнев дим в Детски кът "Чочи", град София отговор от РЗИ

град София, кв. Надежда 4, ул. Йордан Хаджиконстантинов №133

03.04.2019 05:46

Посетих заведение,кафе Детски Кът Чочи и има непрекъснато пушене както от персонала така и от клиенти навсякъде. * Сигналът беше изпратен с... (чети нататък)

Пушене в ресторант Kish, град Бургас отговор от РЗИ

град Бургас, жк "Меден Рудник" , блок 188

17.11.2017 20:20

Пушене в ресторант с отворен и пълен с деца детски кът и пълно заведение!Забележка към управителя - без никакъв резултат! В заведението имаше... (чети нататък)

Пушене в ЦДГ "Слънце", град Ямбол отговор от РЗИ

град Ямбол, ул. Александър Стамболийски 16

04.07.2017 05:20

Директорката на целодневна детска градина "Слънце" пуши в офиса си всеки път, когато съм влизала при нея. Свързах се с замесник-кмета на град... (чети нататък)

Пушачи на входа на училище, село Златна Панега, област Ловеч отговор от РЗИ

село Злана Панега, област Ловеч

29.03.2017 12:11

Здравейте, от близо месец пътувам през Златна Панега и редовно минавам покрай местното училище. Направило ми е много неприятно впечатление,... (чети нататък)

Тютюнопушене в СОУ "Иван Вазов", град Поморие отговор от РЗИ

град Поморие, ул. Солна 19

09.12.2016 13:07

Днес, сутринта, ходихме с една приятелка до училището на децата си(СОУ Иван Вазов в град Поморие, голямото училище от 4 до 12 клас), за да се... (чети нататък)

Пушене в канцеларията на Исторически факултет на СУ, град София отговор от РЗИ

град София, бул. "Цар Освободител" 15

17.10.2016 10:52

В канцеларията на Исторически факултет на СУ/ст. 40, 2 ет. в Ректората/ пушат като комини, без да се съобразяват с това, че постоянно влизат... (чети нататък)

Тютюнопушене в училище, град Харманли

град Харманли

19.09.2016 15:51

В ОУ "Иван Вазов" гр. Харманли се извършва тютюнопушене от учители и служители в кабинета на счетоводителя и директора. Моля за проверка и отговор.... (чети нататък)

Пушене на обществено място, град София отговор от РЗИ

град София, ул. Дунав № 2

25.04.2016 18:19

Здравейте, Във Фармацевтичен факултет към Медицински университет, София, намиращ се на ул. Дунав 2, се пуши в много кабинети и най-вече лошото... (чети нататък)

Тютюнопушене във Фармацевтичния факултет, град София отговор от РЗИ

град София, ул. Дунав № 2

21.04.2016 13:56

Във Фармацевтичния факултет към Медицински университет,София, намиращ се на адрес ул. Дунав 2, всеки ден се пуши безразборно в много кабинети.... (чети нататък)

Пушене в двора на столична детска градина, град София отговор от РЗИ

град София, кв. Драгалевци, ул. Захарий Зограф 1

11.02.2016 21:26

Здравейте! Бих се радвал, ако направите тази проверка, и бъдат глобени виновните лица,защото е недопостимо пушенето в столично ОДЗ! Госпожите... (чети нататък)

Учител пуши в училище, град Костенец

град Костенец, ул. "Бреза" № 4

11.12.2015 02:39

От години, ежедневно г-н Борис Котларов - учител по рисуване пуши в хранилището, дори по време на час, докато учениците рисуват, което помещение... (чети нататък)

Нарушаване на забраната в СУ, град София отговор от РЗИ

град София, ул. Шипченски проход 69 А

03.12.2015 11:52

Във Факултета по начална и предучилищна педагогика към СУ се пуши в много от КАБИНЕТИТЕ, И НАЙ-ВЕЧЕ В АДМИНИСТРАЦИЯТА НА 3 ЕТАЖ ПРИ СЕКРЕТАРКИТЕ!... (чети нататък)

Пушене на територията на ЦДГ 27 "Златна рибка", град Шумен отговор от РЗИ

град Шумен, ул. "Петър Берон" № 50

23.09.2015 10:15

След 10 часа цяла група учители слизат зад детската градината (но на територията и ) и започва голямото пушене,пиене на кафета и бъбрене. Водя... (чети нататък)

тютюн в детските градини в гр. Враца отговор от РЗИ

гр. Враца, ЖК "Дъбника"

07.07.2015 12:59

Като родител на дете от Враца, реших да отида да запиша детето си в детската градина ОДЗ "Знаме на мира". Потърсих директорката, Анжела Илиева.... (чети нататък)

Тютюнопушене в салон за красота, град Гоце Делчев

град Гоце Делчев, ул. "Симеон Радев" №10

30.03.2015 12:26

Здравейте, искам да подам сигнал за систимно нарушаване на забраната за тютюнопушене на обществени места и в закрти помещения. В гр. Гоце Делчев... (чети нататък)

Пушене в гимназията, град Елена отговор от РЗИ

град Елена, ул. "Паисий Хилендарски" № 2

27.03.2015 14:58

В гимназията в град Елена учители и ученици пушат по всяко време и на всякъде. Пуши се дори под прозореца на директора!!! * Сигналът беше изпратен... (чети нататък)

Тютюнопушене на закрито в библиотеката на ТУ, град София отговор от РЗИ

град София, Студентски град, Дървеница

20.02.2015 15:19

Тъй като компютърната зала на Техническия университет София е свързана само с параван със залата за почивка на персонала, може да се усети силен... (чети нататък)

Тютюнопушене, студ и лоша хигена в ОУ "Хр.Ботев", село Глава, област Плевен отговор от РЗИ

село Глава, община Червен бряг, област Плевенн

08.02.2015 16:09

Уважаеми инспектори! В следобедните часове в ОУ"Хр.Ботев" с.Глава общ.Ч.бряг,обл.Плевен, ако си направите труда да проверите ще установете студ... (чети нататък)

Пушене на територия на гимназията, град Елена отговор от РЗИ

град Елена, улица "Паисий Хилендарски" № 2

26.01.2015 10:25

На задния вход на гимназията в град Елена постоянно учители и ученици пушат пред погледа на родителите, които оставят децата си в училище. Моля... (чети нататък)

Ученици пушат, град София отговор от РЗИ

град София, ул. "А. Чехов" № 62

07.01.2015 11:08

Здравейте, Живея на ъгъла на ул. А.Чехов и ул.Тодор Стоянов. На ъгъла има 3 гаражни магазинчета. В едното от тях продават цигари на учениците... (чети нататък)

Цигарен дим - кафе "Криснел", град Бургас отговор от РЗИ

Ул. "Сан Стефано", град Бургас

18.06.2014 12:56

В кафе "Криснел", намиращо се в Гр. Бургас, срещу главния вход на училище "Васил Априлов" се пуши! * Сигналът беше изпратен с електронна поща... (чети нататък)

Пушене в ресторант "Хипноза", град Първомай отговор от РЗИ

град Първомай, кв. Дебър, ул. "Княз Барис I"

03.05.2014 15:31

В заведението се пуши свободно. Има табели "Заведение за пушачи. Забранено за децо до 18 год." Официално е разрешено пушенето на отговорност... (чети нататък)

Тютюнопушене в близост до училище, град Варна отговор от РЗИ

град Варна, ул. "Стефан Караджа" № 34

08.04.2014 08:20

Всеки ден, водейки дъщеря ми на училище 8.20 - 8.30 - НУИ "Добри Христов",град Варна се налага да си проправям път между тълпа от ученици на... (чети нататък)

Тютюнопушене в училище, село Върбица, община Горна Оряховица, област Велико Търново отговор от РЗИ

село Върбица, община Горна Оряховица, област Велико Търново

08.04.2014 01:58

Наложи ми се да бъда в ОУ "Васил Левски", село Върбица, още в 8 часа сутринта, когато видях три учителки, които излизаха от стаята на директорката... (чети нататък)

Пушене в читалище "Аура", град София, бул. "Александър Стамболийски"175

град София, бул. "Александър Стамболийски"175

11.03.2014 12:46

Здравейте, в читалище"Аура", гр.София, в канцеларията на 3ет. се пуши редовно, няма ден и час в който това да не е факт. Изглежда тази стая... (чети нататък)

Дим в град Сандански

град Сандански

01.03.2014 12:30

Няма заведение, в което да не се пуши. Сандански, България 28,02,2014г. А от 112 ми казват(не пряко) нарушаването на закон не е проблем на общата... (чети нататък)

Разположение на "Lafka"

град Пловдив, бул. България 123 (на автобусната спирка на ЕГ "Пловдив")

29.01.2014 12:26

Здравейте! Аз съм ученик в Езикова гимназия "Пловдив". Наскоро беше отворена нова "Lafka" в непосредствена близост до училището - на автобусната... (чети нататък)

Пушене в слдкарница "Папая", в град София

град София, ул "Георги Брадистилов" № 1

21.01.2014 08:00

Вчера 21.01.2014 около 20 часа посетих заведение, ако трябва да сме точни сладкарница, към която има детски кът. Въпросното заведение се казва... (чети нататък)

Филтрирай по:

Изчисти Вид обект

Изчисти Местоположение

Изчисти Мултимедия

Филтрирай сигнали съдържащи…

Изчисти Потвърждение

Total Reports Avg Reports Per Day % Изпратен
9298 3.19 100%