Сигнали без дим

сигнали от 20.08.2012 до 12.05.2024 Промени дата

(всеки сигнал се преглжда и изпраща до съответната РЗИ почти веднага с искане за проверка, но се публикува тук един месец по-късно)

Въведете избрани от вас дати:

От: До: търси
1-30 of 294 Сигнали

Пушене в автобус по линия 285, град София

град София

10.05.2024 13:42

Шофьор пуши в автобус в часа на пращане на съобщението (10.05.2024, 13:42 часа), от спирка "Блок 603" Връбница 2 към спирка "8-ми ДКЦ". Моля... (чети нататък)

Пушене в автобус по линия 108, град София

София автобус номер 108

09.05.2024 19:40

Шофьор на автобус по линия 108 пуши по време на пътуването, от спирка "Стоков базар Илиянци" към спирка "Блок 408 Надежда 4". Дата 09.05.2024,... (чети нататък)

Пушене в автобус по линия 108 , град София

град София, Връбница

08.05.2024 18:57

Шофьор пушеше в автобус 108, с номер 1175, днес 08.05.2024 г. в 18:41 ч. Виж снимката! (Driver was smoking in the bus 108 (1175) today (08/05/2024... (чети нататък)

Пушене в трамвай по линия 22, град София

град София

26.04.2024 00:43

Водачът на трамвая пуши, като всичко се усеща и извън кабината. Дата: 26.04.2024, час - 8:42, спира на ул. Опълченска, в посока Подуяне. Номерът... (чети нататък)

Пушене на метростанция Надежда, град София отговор от РЗИ

град София, метростанция Надежда

19.04.2024 17:10

В 17:08 часа жена пуши електронна цигара на метростанция Надежда в посока Лозенец. Вероятно пушенето ще продължи и във вагона на влака. * Сигналът... (чети нататък)

Пушене в автобус по линия 285, град София отговор от РЗИ

град София, автобус номер 285

17.04.2024 15:00

На 17.04.2024 г. в 15 часа шофьорът на автобус по линия 285 пуши в превозното средство. Автобусът се движеше от спирка "Бл. 603" Връбница към... (чети нататък)

Пушене в автобус на фирма Юнион Ивкони на 13.04 в 12:00 часа по маршрут София-Казанлък отговор от РЗИ

София-Казанлък

13.04.2024 14:45

1 час след тръгване се пушеха електронни цигари. Не видях кой точно го прави. Два часа до Казанлък бяха смрад, умирисаха ми се и дрехите. Ганьо... (чети нататък)

Пушене в метрото, град София отговор от РЗИ

град София, станция Мусагеница

08.04.2024 21:29

Мъж пуши невъзмутимо IQOS!!! * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 10.04.2024 в 11:20:12 часа. (чети нататък)

Пушене в автобус по линия 209, посока център, град Варна отговор от РЗИ

град Варна

08.04.2024 00:17

Шофьорът на автобус по линия 209 пуши цигари докато превозва пътници. Дъщеря ми отива на училище с този автобус! Заснела е видео, където се... (чети нататък)

Пушене в градския транспорт по линия 44, град Пловдив отговор от РЗИ

град Пловдив

01.04.2024 15:48

15:48 на 01.04 от спирката на военна болница в 44 шофьорът пуши докато продава билети и кара. Прилагам снимка с номера на автобуса РВ 0786 ХТ.... (чети нататък)

Пушене в служебни помещения на софийско метро, град София отговор от РЗИ

град София, бул. Александър Малинов, метростанция Бизнес Парк

28.03.2024 09:31

Сигнализирам за софийското метро за пореден път! Метрото е обект със специално предназначение и за националната сигурност. Правилата за вътрешния... (чети нататък)

Пушене във влака Добрич-Варна, град Добрич отговор от РЗИ

Влак Добрич-Варна (15:15)

23.02.2024 15:39

В момента (23.02.2024 г., 15:15 часа) във влака Добрич-Варна се пуши. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Добрич на 25.02.2024... (чети нататък)

Пушене в автобус по линия № 404, град София отговор от РЗИ

град София

20.02.2024 18:46

На 20.02.2024 в 18:46 часа водачът на автобус по линия 404, инвентарен номер 3109, посока Централна гара - Лъвов мост, пуши в автобуса. Бяхме... (чети нататък)

Отново пушене в автобус № 11, инв. номер 1609, град София отговор от РЗИ

град София

18.02.2024 17:30

На 18.02.2024 в 17:30 часа заедно с детето ми се возихме в автобус по линия 11, инвентарен номер 1609, посока Слатина - Подуене. Шофьорът пушеше... (чети нататък)

Пушене от водача в автобус по линия 404, град София отговор от РЗИ

град София

15.02.2024 23:24

На 15.02.2024 в 20:37 заедно с детето ми се возихме в автобус с инвентарен номер 3657 по линия 404, посока Подуене - Дружба. Шофьорът пушеше... (чети нататък)

Пушене в градски транспорт, град София отговор от РЗИ

град София, ул Коперник

29.01.2024 07:25

Шофьорът на автобус по линия 72 пуши докато шофира от Гео Милев до Плиска. Момиче получи пристъп на кашлица от това. Имам снимки, но платформата... (чети нататък)

Пушене на метростанция Софийски университет Св Климент Охридски от изхода за Орлов мост, град София отговор от РЗИ

град София, Метростанция Софийски университет Св Климент Охридски

29.01.2024 00:00

Всеки ден минавам оттам и от 1 месец всяка сутрин наблюдавам в десния ъгъл до "фурнетите" да стоят прави над коша и да пушат по 2-3 човека,... (чети нататък)

Пушене в такси СВ кола номер 886, град София отговор от РЗИ

град София

22.01.2024 14:12

Шофьорът пуши по време на пътуване в такси СВ кола номер 886 * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 31.01.2024 в 09:20:04... (чети нататък)

Пушене в автобус по линия № 404, град София отговор от РЗИ

град София автобус № 404, инв. номер 3410

20.01.2024 12:37

На 20.01.2024 в 12:37 водачът на автобус 404, инв. номер 3410, посока Централна гара - Лъвов мост, пуши в автобуса. * Сигналът беше изпратен... (чети нататък)

Пушене в автобус на фирма "Юнион Ивкони", град София отговор от РЗИ

град София

14.01.2024 12:30

На 14.01.2024, в 12.30 часа, пътувах с автобус на фирма Юнион Ивкони, с маршрут София-Русе. Водачът на автобуса пушеше тютюневи изделия, докато... (чети нататък)

Пушене от водача в автобус по линия 11 (Автостанция Гео Милев - ж. к. Овча купел 2), град София отговор от РЗИ

град София, автобус по линия 11 (Автостанция Гео Милев - ж. к. Овча купел 2)

12.01.2024 14:59

На 10.01.2024 в 20:46 заедно с детето ми се возихме в автобус по линия 11 от автостанция Гео Милев в посока Подуяне, инвентарен номер 1617.... (чети нататък)

Пушене общите части на жилищна сграда, град София отговор от РЗИ

град София, жк Младост 4, бл 432. вх 3

03.01.2024 13:41

Между етаж 6 и 7 господинът от апартамент 78 пуши ежедневно по няколко пъти на ден. Дори си е направил местенце, между етажите, където да си... (чети нататък)

Пушене в автобус № 11, инв. номер 1609, град София отговор от РЗИ

град София

20.12.2023 00:15

На 18.12.2023 в 18:55, в автобус № 11, инв. номер 1609, посока Слатина - Подуене, от начална спирка автостанция Гео Милев в продължение на две... (чети нататък)

Пушене в метростанция Константин Величков, град София отговор от РЗИ

град София, Метростанция Константин Величков, каса откъм К. Величков

08.12.2023 10:40

Днес 8.12.23 г. в 10:35 се чекирах на входа на метростанция К.Ввличков и служителката на гишето за билети запали цигарата си пред мен невъзмутимо,... (чети нататък)

Пушене в автобус на Арда тур, град Хасково отговор от РЗИ

град Хасково

05.12.2023 00:37

В 7:30 ч. автобус на Арда тур, пътуващ от Хасково за Варна на 05.11.2023. Шофьорът пристигна в 7:30 ч. на автогарата в Хасково, с цигарата в... (чети нататък)

Пушене в подлеза на метростанция Сердика, град София отговор от РЗИ

град София, подлез на метростанция Сердика

05.12.2023 00:11

Привет, Днес сутринта ми беше направена забележка от дежурния полицай (охранителна полиция). Забележката се състоеше в това, че пуша?! Пуша... (чети нататък)

Пушене в автобус на градски транспорт по линия 88, град София отговор от РЗИ

град София, непосредствено след автобусна спирка "Читалище Добри Чинтулов"

29.10.2023 21:07

Шофьорът на автобус 88 от столичния градски транспорт запали цигара. Помолих го да я изгаси, защото имам астма и седмица по-рано боледувах от... (чети нататък)

Пушене във влакчето на метрото, посока Люлин-Сердика, град София отговор от РЗИ

град София

03.10.2023 17:48

Ученик пушеше от новите модели електронни цигари, държеше я в ръцете и само края се виждаше и пушека. До него имаше майка с две малки деца.... (чети нататък)

Пушене в автобус по линия 44 (Иваняне - Банкя), град София отговор от РЗИ

град Банкя, Столична община

28.09.2023 07:35

На 28.09.2023 г. качих двете си деца (едното на 11, второто на 5 г.) в автобуса, който тръгва в 07:35 от спирката на площада в с. Иваняне.... (чети нататък)

Пушене в обществен градски автобус номер 10, град Габрово отговор от РЗИ

град Габрово

15.09.2023 19:40

Днес, 15.09.2023г. в 16.12 часа се качих в градски автобус по линия 10 на спирка "Музей Етъра" в посока центъра на Габрово. Това е първата... (чети нататък)
1-30 of 294 Сигнали

Филтрирай по:

Изчисти Вид обект

Изчисти Местоположение

Изчисти Мултимедия

Филтрирай сигнали съдържащи…

Изчисти Потвърждение

Total Reports Avg Reports Per Day % Изпратен
10792 2.5 99.99%