Сигнали без дим

сигнали от 20.08.2012 до 04.11.2022 Промени дата

(всеки сигнал се преглжда и изпраща до съответната РЗИ почти веднага с искане за проверка, но се публикува тук един месец по-късно)

Въведете избрани от вас дати:

От: До: търси
1-30 of 333 Сигнали

Пушене в трамвай по линия 11, град София отговор от РЗИ

град София, Горнобански път

02.11.2022 10:49

Пушене в трамвай по линия 11 на 2.11.2022 г, примерно време към 10:40 сутринта, който се движи по Горнобански път. * Сигналът беше изпратен... (чети нататък)

Пушене в сградата на Министерство на външните работи, град София отговор от РЗИ

град София, кв. Гео Милев, ул. Александър Жендов 2

27.10.2022 10:00

Голяма част от колегите пушат в кабинетите и миризмата се разнася по коридорите, при положение, че министерство разполага с голям брой тераси.... (чети нататък)

Пушене в Спортната палата, град София отговор от РЗИ

град София, бул. Васил Левски 75, ет. 3 стая финанси

12.10.2022 11:29

При посещение да си получа удостоверение за изплатени доходи установих, че служителката пуши. Стаята е на 3 етаж, в десния коридор - финансова... (чети нататък)

Пушене в сградата на ВМРО, град София отговор от РЗИ

град София, ул. Пиротска 5, вход ВМРО

25.09.2022 19:58

Няколко пъти съм посещавала сградата на 3 и 4 етажи. В сградата съм виждала да се пуши свободно по коридорите, както от наемателите, така и... (чети нататък)

Пушене в кантората на Нотариус 41, Димитър Танев, град София отговор от РЗИ

град София, ул. Струмица 8

23.09.2022 14:09

Приемното помещение на нотариуса е силно задимено. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 14.10.2022 в 12:20:44 часа. (чети нататък)

Пушене в Национален музей "Христо Ботев", град Калофер отговор от РЗИ

град Калофер, ул. Христо Ботев 5

05.08.2022 10:46

Моля, да извършите проверка на място в музея. Директорката на музея Ася Николова пуши непрекъснато в дирекцията си и с това нарушава действащата... (чети нататък)

Пушене в ТД на НАП София, град София отговор от РЗИ

град София, УЛ. АКСАКОВ № 21

25.07.2022 22:15

ПУШИ СЕ ПОЧТИ В ЦЯЛАТА СГРАДА. НЕ СЕ СПАЗВА ЗАБРАНАТА ЗА ПУШЕНЕ НА ОПРЕДЕЛЕНИТЕ ЗА ЦЕЛТА МЕСТА. ИМА ХОРА С ХРОНИЧНИ ЗАБОЛЯВАНИЯ И НЕ ИЗДЪРЖАТ... (чети нататък)

Пушене в Община Белоградчик от кмета, град Белоградчик отговор от РЗИ

град Белоградчик, ул. „Княз Борис I“ №6

26.04.2022 14:51

Видимо от репортажа, кметът на Община Белоградчик си пуши в кабинета! Репортажът е излъчен по Нова телевизия, на 26.04.2022 г. във времето от... (чети нататък)

Пушене в РПУ Исперих, град Исперих отговор от РЗИ

град Исперих, ул. Васил Левски 93

21.04.2022 00:23

Системно се нарушава забраната за тютюнопушене в Районното управление на полицията. Лично видях как във всяка стая се пуши. Видях, че и друг... (чети нататък)

Пушене в офис в бизнес сграда, град София отговор от РЗИ

град София, пл. "Папа Йоан II" №1, офис сграда

12.04.2022 15:27

Отидох в 15.30 ч., вторник 12.04.2022 на тайландски масаж в офис сградата на посочения адрес. Масажното студио и някакъв офис разделят етажа... (чети нататък)

Пушене в сградата на Министерство на младежта и спорта, град София отговор от РЗИ

град София, бул. Васил Левски № 75

17.03.2022 16:59

В сградата на ММС се пуши активно ежедневно и целодневно в поне половината от стаите - както тези на ет. 1-3 (ползвани от администрацията),... (чети нататък)

Пушене в РПУ Исперих, град Исперих отговор от РЗИ

град Исперих, ул. Васил Левски 93

25.02.2022 00:50

Системно се нарушава забраната за тютюнопушене в Районното управление на полицията.Лично видях как във всяка стая се пуши.За съжаление там не... (чети нататък)

Пушене в магазин за млечни продукти, град София отговор от РЗИ

град София, ж.к. Връбница-1 бл.524, отстрани на вх.В

23.01.2022 12:18

Ежедневно, когато е жената на смяна в този магазин, пуши. Магазинът им е точно под апартамента ни и целият и цигарен дим влиза в стаята на детето... (чети нататък)

Пушене в общите части на входа, град София отговор от РЗИ

град София, ул. Вела Чорбова N6, блок 5, вход Д

20.12.2021 22:50

Всеки ден, в общите части на блока се събират хора, които пушат. Независимо от часа, във входа се пуши или в асансьора, или на специално изградено... (чети нататък)

Пушене в сградата на Напоителни системи ЕАД, град Пловдив отговор от РЗИ

град Пловдив, бул."Марица" 122, ет.3

14.12.2021 21:53

Всекидневно пушене в сградата!!! * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Пловдив на 16.12.2021 в 11:20:20 часа. (чети нататък)

Пушене в сградата на Водна палата, град Пловдив отговор от РЗИ

град Пловдив, бул. Марица 122

07.12.2021 13:58

Всекидневно пушене в сградата!!! * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Пловдив на 08.12.2021 в 18:20:03 часа. (чети нататък)

Пушене в сграда Жилфонд-Варна, град Варна отговор от РЗИ

град Варна, бул. Съборни 19А

26.10.2021 08:35

Всекидневно тютюнопушене в антрето на Общинска сграда жилфонд от служители на община Варна ОП „Дезинфекция, дезинсекция, дератизация. Системно... (чети нататък)

Пушене в бизнес-сграда Спетема, град Пловдив отговор от РЗИ

град Пловдив, бул. Кукленско шосе 57

15.10.2021 16:07

В бизнес- сграда Спетема, служители на Спетема на ет. 2 в помещение- тип кухня, без вентилация и без прозорец, пушат ежедневно и целия етаж... (чети нататък)

Пушене ва бензиностанция Петрол, град София отговор от РЗИ

град София, кв.Дианабад, ул.Николай Хайтов 25

13.09.2021 13:01

Забелязах служител на бензиностанцията по зареждане на колонки на име Десислав Атанасов Попов да пуши на нерегламентирано място: в близост до... (чети нататък)

Пушене в Caribi bar, град Варна отговор от РЗИ

град Варна, бул. „Република“ 117, ж.к. Младост I

08.08.2021 14:20

Добър ден,днес към 12 ч отидохме да изпием по един коктейл с моите приятели и сервитьорката още от входа тръгна да ни носи пепелник,въпреки... (чети нататък)

Пушене във фирма Колорит Прес ООД, град Горна Оряховица отговор от РЗИ

град Горна Оряховица, ул. Иван Момчилов 4

05.07.2021 23:11

Пушат навсякъде! Не се съобразяват с непушачите и запалителните материяли!!!! * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Велико Търново... (чети нататък)

Пущене в сградата на община Сапарева баня, град Сапарева баня

град Сапарева баня, ул. Германея No.1

02.07.2021 16:02

Повечето служители, работещи в общината, си позволяват да пушат цигари. Още с влизането се усеща мирис на тютюнев дим. Забраната за тютюнопушене... (чети нататък)

Пушене в стая 106, ет. 2 в сградата на общинска администрация, град Вълчи дол, област Варна отговор от РЗИ

град Вълчи дол, област Варна, пл. „Христо Ботев” №1

11.05.2021 10:28

Служителите от стаята пушат!!! * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Варна на 11.05.2021 в 13:20:20 часа. (чети нататък)

Пушене в сграда на ВМРО, град София отговор от РЗИ

град София, ул. Пиротска 5

26.03.2021 11:30

Преди няколко дни посетих фирма за лакове, намираща се в сградата на ВМРО. Направи ми впечатление, че в сградата най-свободно се пуши по коридорите,... (чети нататък)

Пушене в общите части на офис сграда, град София отговор от РЗИ

град София, ул. Христо Белчев 12 - 1 етаж (надпартерен)

16.03.2021 13:22

Ежедневно пушене от служителите на офисите в общите части. Пепелникът дори стои пред единия офис и е винаги пълен с фасове. * Сигналът беше... (чети нататък)

Пушене в сградата на ВМРО, град София

град София, ул. Пиротска 5, вход откъм ул. Вашингтон

17.11.2020 19:36

Здравейте, в последните няколко месеца ходих по работа при различни фирми, намиращи се под наем в сградата на ВМРО на ул. Пиртоска 5. Още с... (чети нататък)

Пушене във фирма Морелло-фурни ЕООД, град Асеновград отговор от РЗИ

град Асеновград, ул. Козановско шосе 4

01.07.2020 17:23

Пушенето е навсякъде в закритите площи, като не се възпрепятства ни най-малко от ръководството и собственика! * Сигналът беше изпратен с електронна... (чети нататък)

Пушене в сградата на Община Сапарева баня, град Сапарева баня отговор от РЗИ

град Сапарев баня, ул. Германея 1

09.03.2020 12:11

Здравейте, за трети път сигнализирам за пушене в сградата на община Сапарева баня. Дали се правят проверки не знам, но продължава да се пуши.... (чети нататък)

Пушене в сграда Абакус, град София отговор от РЗИ

град София,бул.България 118

23.02.2020 06:25

Пушене в офисите!!!! * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 02.03.2020 в 09:20:29 часа. (чети нататък)

Пушене в заведение Extreme, кв. Кючука, град Пловдив отговор от РЗИ

град Пловдив, ул.Бяло Море 2

21.02.2020 12:54

Човек не може да пие едно кафе в този град, без да му бъде нарушено едно от малките му права - здравето му. В заведение Extreme, кв. Кючука,... (чети нататък)
1-30 of 333 Сигнали

Филтрирай по:

Изчисти Вид обект

Изчисти Местоположение

Изчисти Мултимедия

Филтрирай сигнали съдържащи…

Изчисти Потвърждение

Total Reports Avg Reports Per Day % Изпратен
9890 2.63 100%