Сигнали без дим

сигнали от 20.08.2012 до 15.07.2020 Промени дата

(всеки сигнал се преглжда и изпраща до съответната РЗИ почти веднага с искане за проверка, но се публикува тук един месец по-късно)

Въведете избрани от вас дати:

От: До: търси

Пушене в Център за социални услуги и бюро по труда, град Твърдица, област Сливен

Област Сливен, град Твърдица, пл. "Свобода" № 3

02.07.2020 08:30

Служителите на бюрото по труда и социални грижи, системно си позволяват да пушат в коридорите на сградата. Моля да бъде обърнато внимание,... (чети нататък)

Пушене в сградата на Община Сапарева баня, град Сапарева баня отговор от РЗИ

град Сапарев баня, ул. Германея 1

09.03.2020 12:11

Здравейте, за трети път сигнализирам за пушене в сградата на община Сапарева баня. Дали се правят проверки не знам, но продължава да се пуши.... (чети нататък)

Пушене на работно място РЗИ - Варна, град Варна отговор от РЗИ

град Варна, ул. „Брегалница“ 3

10.01.2020 03:51

Пуши се пред самия вход на сградата на ХЕИ- Варна. Непушачи няма как да влязат в сградата без да се одимят. Служителките на самата РЗИ пушат... (чети нататък)

Пушене в офис, град София

град София, ул. Шар планина 63

19.09.2019 04:37

Бях в офиса на Асет иншурънс, при което по време на сключване на застраховка Професионална отговорност служител пушеше в приемното помещение.... (чети нататък)

Сигнал за нарушение на действащата забрана за тютюнопушене, град Шумен отговор от РЗИ

град Шумен, бул.Славянски 17

29.07.2019 07:02

В сградата на община Шумен и по точно в стая 315 всеки ден се пуши необеспокоявано. Надявам се тази практика да се спре. Понеже е секретар на... (чети нататък)

Пушене в обществена сграда, град София отговор от РЗИ

град София, бул. Христо Ботев 17

25.01.2019 00:07

Подавам сигнал за системно пушене в обществена сграда на бул. Христо Ботев 17. Това е сграда, в която офиси имат НАП, НСРЗ и други. Системно... (чети нататък)

Пушене във вътрешната стълбищна клетка на сградата, град София отговор от РЗИ

град София, ул.”Врабча” № 23, ет. 3, ЦУ на НАП

24.01.2019 03:50

Служителите масово пушат на места, които са изрично забранени според наредбите. Не се съобразяват със забележки, а някои даже реагират агресивно... (чети нататък)

Пуши се почти навсякъде в Община Сапарева баня, град Сапарева баня. отговор от РЗИ

град Сапараве баня , ул. Германея 1

23.07.2018 01:05

Докога ще се разрешава подобно НЕ спазване на законите? Къде са органите, които трябва да следят за подобни нарушения. Почти във всяка стая... (чети нататък)

Пушене на работното място, град Варна отговор от РЗИ

град Варна, бул. Осми приморски полк 128

25.04.2018 04:06

Подавам сигнал от името на приятел. В офисите на НАП Варна масово се пуши. Забраната за пушене на работното място не се спазва, тъй като масово... (чети нататък)

Пуши се в сградата на общината, град Сапарева баня отговор от РЗИ

град Сапарева баня, ул. Германея № 1

23.02.2018 01:47

Масово се пуши в сградата на Община Сапарева баня. Когато и да отида по работа там има хора, които пушат в стаите си. Те са на работните си... (чети нататък)

Пушене на забранени за целта места, град Габрово отговор от РЗИ

град Габрово, бул. Трети март 6

03.02.2017 12:46

Информирам, че системно се нарушава правилника за пушене на обществени места в сградата на ВиК и барчето към нея. Всеки ден в 8 сутринта, в... (чети нататък)

Пушене в ДНСК, град София отговор от РЗИ

град София, ул. Христо Ботев 47

07.01.2017 14:04

Здравейте, За втори път „имам удоволствието“ да бъда на приемен ден в Дирекция за национален строителен контрол. Била съм и в други институции,... (чети нататък)

Тютюнопушене в Министерство на здравеопазавнето, град София отговор от РЗИ

град София, пл. "Света Неделя" № 5

07.10.2016 15:34

Служител на Министерството на здравеопазването пуши в тоалетната! Безобразие! Да се вземат незабавни мерки! * Сигналът беше изпратен с електронна... (чети нататък)

Редовно пушене в административна сграда, град Добрич отговор от РЗИ

град Добрич, ул."Независимост" № 7

07.10.2016 10:45

След ред подадени сигнали и безброй проверки от страна на контролните органи, тютюнопушенето в сградата на ул."Независимост" 7 не е преустановено.... (чети нататък)

Пушене в сградата на четвърто районно, град Варна отговор от РЗИ

град Варна, ул. Искър № 22

07.09.2016 13:26

Днес си подавах документи за лична карта в районното управление в кв. Аспарухово в гр. Варна и си плащах таксата. Зад гърба ми стоеше детето... (чети нататък)

Тютюнопушене в обществена сграда, град Добрич отговор от РЗИ

град Добрич, ул. Независимост № 7

27.01.2016 10:51

В сградата на ул. Независимост 7 не спира да се пуши целогодишно. Сградата е заселена с държавни и общински служители. Сигналът,който подавам... (чети нататък)

Системно нарушение на забраната за тютюнопушене, град Добрич отговор от РЗИ

град Добрич, ул. Независимост № 7

22.10.2015 12:28

Здравейте, пиша ви нееднократно за неспазената забрана за тютюнопушене в обществената сграда находяща се на адрес : ул. Независимост 7, гр.... (чети нататък)

Лош закон, град Велико Търново отговор от РЗИ

град Велико Търново

16.10.2015 12:47

Здравейте. Прочетох статията ви в Дарик и мога да ви споделя моят опит. Значи тука инспекторите от РЗИ-В.Търново ми казаха,че няма абсолютно... (чети нататък)

Пушене на работно място в община Казанлък, град Казанлък отговор от РЗИ

гр Казанлък, ул. Розова долина № 6

10.07.2015 09:10

Днес при посещение в Община Казанлък в кабинет 12 при лицето Перуника Христова установих, че посоченото лице пуши на работното си място. Не... (чети нататък)

Системно нарушаване на забраната в административна сграда, град Добрич отговор от РЗИ

град Добрич, ул. "Независимост" № 7

08.04.2015 11:46

Системно се нарушава забраната за пушене в сградата на ул.Независимост 7 /бивш Партиен дом/, гр. Добрич. Сградата е общинска собственост, а... (чети нататък)

Тютюнопушене в Дирекция „Инспекция по труда“, град Габрово отговор от РЗИ

гр. Габрово, ул. „Брянска“ 30, ет. 2 (сграда НТС)

28.01.2015 12:37

Остра миризма на цигарен дим в коридора на Дирекция „Инспекция по труда“ в сградата на НТС в град Габрово на 26.01.2015 г. около обяд. * Сигналът... (чети нататък)

Тютюнопушене в Държавна институция - НАП офис ИЗТОК, град София отговор от РЗИ

град София бул.Шипченски проход 69А

13.05.2014 03:12

Става въпрос за НАП София офис Изток. Шипченски проход 69А Там се пуши в стайте, в който се работи с клиенти. Дори не го крият. Отвън също се... (чети нататък)

Пушене в административна сграда, град Казанлък отговор от РЗИ

град Казанлък, пл. "Севтополис" № 11

19.04.2014 11:48

В сградата на Халите, на партера, се провеждат курсове по изучаване на английски език, организирани от фирма, която се намира на втория етаж.... (чети нататък)

Тютюнопушене в административна сграда, град Плевен отговор от РЗИ

град Плевен, ул. "Чаталджа" № 60

14.04.2014 12:28

Пуши се на територията на Басейнова дирекция-Плевен (6 етаж). * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Плевен на 14.04.2014 в 22:20:03... (чети нататък)

Цигарен Дим в кметството на Добринище

Добринище, област Благоевград

10.12.2013 11:51

В сградата на кметството в гр. Добринище, общ. Банско се ПУШИ! В цялата сграда на кметството мирише на цигарен дим.... Това не е ли в разрез... (чети нататък)

Категории

заведение за хранене и развлечение детско / учебно заведение детска площадка лечебно / здравно заведение обществен транспорт / такси работно място спортен обект автогара административно учреждение аптека, дрогерия, оптика асансьор / стълбище ателиета за татуировки и обици бръснарски, фризьорски, козметичен салон дом за възрастни хора с увреждания дом за деца дом за стари хора железопътна гара игрална зала киносалон компютърна зала концертна зала летище лятно кино / театър мероприятие за деца и ученици метростанция обществена баня обществена пералня обществена тоалетна пансион, почивна станция, семеен хотел, бунгало предприятие за производство, съхраняване и търговия с храни пристанищe приют и център за временно настаняване сауна селскостопанска аптека солариум социален учебно-професионален център СПА и уелнес център спортна база за детски и ученически отдих и туризъм театър туристически хижи, учебни центрове, спални, столова, бюфет търговски обект ученическо / студентско общежитие хотел, мотел, вилно и туристическо селище център за работа с деца читалище школа - музикална, езикова

ТОВА НЕ Е СИГНАЛ - Възмутена съм от действията на правителството

България

04.10.2013 11:54

В момента Община Габрово, с цел лобилане за интересите на точно определена фирма, е одобрила проект за поставяне на пунктове за продаване на... (чети нататък)

#4325 Пушене в обществена административна сграда отговор от РЗИ

София, ул. Лъчезар Станчев 7

03.10.2013 04:25

В канцелария 204 на "Национален иститут за недвижиното културно наследство" сградата е част от министерстовото на културата, държавните служители... (чети нататък)

#4323 Пушене в Министерство на земеделието и храните отговор от РЗИ

София, ул. Христо Ботев 55, в сградата на Министерство на земеделието и храните и по-конкретно в кабинета на г-н Явор Гечев, зам. министър.

02.10.2013 04:49

Здравейте, сигналът ми е свързан с това, че г-н Явор Гечев, зам. министър на земеделието и храните пуши цигари (марлборо) в кабинета си в сградата... (чети нататък)

#4157 - Нарушение на забраната за пушене в ЦФЛД, гр. София отговор от РЗИ

София, Бул. Акад. Иван Гешов 15

17.07.2013 02:02

#4157 - В кабинета на директора на Център Фонд за лечение на деца се нарушава забраната за пушене на обществени места. В сградата на Център... (чети нататък)

#4070 Данъчни служители пушат вътре в сградата на НАП- Овча купел, гр. София отговор от РЗИ

София, бул.„Цар Борис III” 136В, ТД на НАП - офис Овча купел (сградата на ревизорите), 2 етаж, маса в дъното на коридора, в близост до стая 11

11.06.2013 10:00

На 11.06.2013, около 10:00 бях в ТД на НАП София град - офис Овча купел/гр.София, бул.„Цар Борис III” 136В/, в сградата където се помещават... (чети нататък)

Филтрирай по:

Изчисти Вид обект

Изчисти Местоположение

Изчисти Мултимедия

Филтрирай сигнали съдържащи…

Изчисти Потвърждение

Total Reports Avg Reports Per Day % Изпратен
9298 3.19 100%