Сигнали без дим

сигнали от 20.08.2012 до 10.07.2020 Промени дата

(всеки сигнал се преглжда и изпраща до съответната РЗИ почти веднага с искане за проверка, но се публикува тук един месец по-късно)

Въведете избрани от вас дати:

От: До: търси

Пушене в асансьора на блок 643, кв. Люлин, град София

град София, жк Люлин, ул. Петър Горанов, бл 643

26.06.2020 18:50

Привет, Искам да подам сигнал за нарушаване на забраната на пушене в асансьора  на блок 643, Люлин, гр. София. Обадихме на 02 832 71 11.Оттам... (чети нататък)

Пушене в асансьора на жилищен блок, град София

град София, ул."Нишава" 114

24.03.2020 13:45

Систематично се нарушава забраната за пушене в асаньор и общите части на сградата от лицето Александър Стоянов, пребиваващо на адреса на баща... (чети нататък)

Пушене във входа на блока, град Варна отговор от РЗИ

град Варна, ул. Козлодуй 14 вх. В

18.01.2020 02:03

Съседи младо семейство, живеещо на 4 етаж, пушат пред вратата си с оставен пепелник и цялата миризма отива нагоре по апартаментите. * Сигналът... (чети нататък)

Пушене в маза, преустраена от собствениците като механа и обдимяване на стълбищната клетка, а от там и апартамента, в който живеем и никой от нас не пуши, град Плевен. отговор от РЗИ

град Плевен, ул. "Лъчезарна" №11

16.01.2020 11:34

Здравейте, Миналата година подавах жалба във Вашата институция, след което явно сте съобщили на собственичката на ап. 1- Албена Гешева, защото... (чети нататък)

Пушене във входа и на входната врата, град София

град София, ул. Твърдишки проход 27

28.10.2019 10:50

Здравейте, Всеки ден сутрин, когато излизам за работа и вечер, когато се прибирам, на входа на сградата, в която живея, се пуши от поне 1-2... (чети нататък)

Тютюнопушене в етажната собственост, град Варна отговор от РЗИ

град Варна, кв. Възраждане 3, бл 65 вх 1

14.10.2019 02:20

Става въпрос за тютюнопушене на етажна собственост от страна на домоуправителят. Случаят е следният: След многократни забележки към въпросния... (чети нататък)

Пушене във вход, град София отговор от РЗИ

град София, улица Цар Симеон 57, етаж 4

21.08.2019 02:28

Пуши се всеки ден, по цял ден във входа, има дори сложена маса, стол и пепелник на 4тия етаж. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до... (чети нататък)

Пушене във входа на блока от страна на портиера/комшия, град София отговор от РЗИ

град София, Зона Б-19, бл. 15-16, вх. А

15.07.2019 11:39

Здравейте, имаме портиер във входа (също е и живущ в блока), които постоянно пуши в кабинката си, която е в самия вход и всеки живущ при влизане/излизане... (чети нататък)

Пушене в асансьор и стълбище на входа, град Бургас отговор от РЗИ

град Бургас, жк Меден рудник бл.408 вх 2

29.06.2019 00:05

Постоянно се пуши в асансьора и входа на блока! Качват се деца и непушачи в асансьора и входа! * Сигналът беше изпратен с електронна поща до... (чети нататък)

Пушене на стълбищна площадка, град Варна отговор от РЗИ

град Варна, бул. Владислав Варненчик, № 20

29.03.2019 11:49

През миналата 2018 година ви изпратих няколко сигнала за лицето Стефка Досева Александрова,която пушеше на стълбището в жил.блок на бул.Владислав... (чети нататък)

Тормоз с тютюнопушене на етаж в обща жилищна част отговор от РЗИ

град Пловдив, ж.к. Тракия, бл.80, вх. Г, ап.8, ет.2

15.03.2019 05:19

Здравейте, Казвам се Мариана Калъчева. Живея в гр.Пловдив, ж.к. Тракия, бл.80, вх.Г, ап.8 . От около месец - два на етажа ни са се заселили... (чети нататък)

Пушене в общия коридор, град София отговор от РЗИ

град София, ж.к.Люлин, бл. 012, вх.Б, ет. 5

12.03.2019 09:17

Живея в блок /тип общежитие/, 10 ап. в общ коридор. Съседката, след като направи ремонт на апартамента си през м. май 2018г., заяви, че е решила... (чети нататък)

Пушене в асансьор/ стълбище, град Гоце Делчев отговор от РЗИ

град Гоце Делчев, област Благоевград, ж.к. Дунав, бл.12, ет. 7

25.02.2019 11:25

В гр.Гоце Делчев, област Благоевград ж.к. Дунав, бл.12 ет.7 домоуправителят Анастас Мандиев пуши в асансьора и стълбищните клетки като насърчава... (чети нататък)

Пушене на стълбищна площадка в жилищна сграда, град София отговор от РЗИ

град София, бул. Александър Стамболийски 74, ет. 3, ап. 7

25.02.2019 00:42

Бих искала да подам сигнал за нарушение от клиенти на Нотариус Иванка Пенова, които системно пушат на стълбищната площадка и оставят угарките... (чети нататък)

Тютюнопушене на стълбищна площадка, град София отговор от РЗИ

град София, ж.к Дружба, бл.507, вх. А

23.02.2019 10:34

Госпожата-домоуправител на вход А, бл.507 в ж.к Дружба в гр.София от няколко месеца пуши на стълбищната площадка между 6 и 7 етаж. Госпожата... (чети нататък)

Пушене на стълбищна площадка, град Варна отговор от РЗИ

град Варна, ж.к. Владислав Варненчик, блок 10, вх. 6

13.02.2019 07:50

От няколко месеца стълбищната площадка между 3 и 4 етаж е превърната в пушалня от госпожата, живуща на ет. 4, ап. 16 (до асансьорната клетка).... (чети нататък)

ПУШЕНЕ В МАЗАТА И ЗАДИМЯВАНЕ НА СТЪЛБИЩЕТО И АПАРТАМЕНТИТЕ, град Плевен отговор от РЗИ

град Плевен, ул. "Лъчезарна" № 11

23.01.2019 10:02

Жалбата ми е към Денислав Емилов Гешев, живеещ в нашата кооперация в ап. № 1. Горепосоченият редовно (почти всяка вечер) събира приятели (около... (чети нататък)

Пушене във вход, град София отговор от РЗИ

град София, ул. 6 септември № 13, вход Б, етаж последен

02.10.2018 11:25

Информирам, че на последния етаж на кооперацията на ул.6 септември № 13, вх.Б, при вратата за таванските помещения, е направена пушалня на... (чети нататък)

Пушене пред входната ми врата във входа на блока, град Севлиево отговор от РЗИ

град Севлиево ул. 'Марин Попов' № 2

26.02.2018 08:09

Здравейте! Живея на третия етаж в жилищен блок, намиращ се на адрес: гр. Севлиево ул. 'Марин Попов' № 2. В коридора на входа (газифициран блок... (чети нататък)

Пушене на стълбището, град Варна отговор от РЗИ

град Варна, кв. "Владислав Варненчик" , бл.230, вх. 4

22.01.2018 08:30

Уважаеми господа от РЗИ. От месеци на общите части (стълбището) между 6 и 7 етаж, на блок 230, вх.4 в кв. "Владислав Варненчик" живущи на 6... (чети нататък)

Тютюнопушене на стълбището на жилищен блок, град Варна отговор от РЗИ

град Варна, бул. Владислав № 20

01.01.2018 11:57

Господа,вие вършите ли работа или сте само проформа? Преди месец подадох сигнал,че се ползва стълбището на жилищен блок на булевард Владислав... (чети нататък)

Тютюнопушене във вход на жилищна сграда, град София отговор от РЗИ

град София, ж.к."Дружба"2, бл.412, вх.Б

30.11.2017 11:35

Здравейте! Няколко пъти съм звъняла в РЗИ,казват ми, че не могат да направят нищо по въпроса за пушенето на стълбището във входа, в който живеем.Това... (чети нататък)

Пушене във входа/ стълбище/етажни площадки, град София отговор от РЗИ

град София, ул. "6 септември" № 13 вх. Б

08.11.2017 11:40

Добър ден, Бих искала да подам сигнал за пушене във входа на кооперация в София 1000 ул.6 септември 13 в.Б ПОСТОЯННО СЕ ПУШИ ВЪВ ВХОДА,СТЪЛБИЩЕТО... (чети нататък)

Обгазяване с цигарен дим, град Варна отговор от РЗИ

град Варна, кв. Владиславово, бл. 301, вх. 10, ап. 70

01.11.2017 23:42

От пет години живеем в апартамент на 6 етаж. Под нас на 5 етаж пушат денонощно. Молихме се с добро. Не искат да разберат. Пушат в спалните.... (чети нататък)

Пушене във входа на жилищен блок, град Разград отговор от РЗИ

град Разград, бул. България 23, вх. Б

13.09.2017 11:53

Живея на третия етаж в жилищен блок, намиращ се на следния адрес: гр. Разград, бул."България" 23, вх.Б, ап.21. В коридора на входа, до прозореца... (чети нататък)

Цигари на работно място, задължителна проверка, град Варна отговор от РЗИ

град Варна, ул. Цар Симеон 30

05.07.2017 12:45

Здравейте,искам да подам сигнал от гр. Варна за офис на агенция за недвижими имоти Ринекс или Аксес. Във въпросния "офис" бях извикан на консултация... (чети нататък)

Тютюнопушене във входа на жилищен блок, град София отговор от РЗИ

град София, Овча Купел 2, бл. 19, вх. Б

06.05.2017 18:19

Няколко човека от входа на дадения адрес редовно пушат във входа, в асансьора, по етажните и междуетажните площадки. При правени забележки няма... (чети нататък)

Пушене в асансьор и в общите помещения в Плевен отговор от РЗИ

град Плевен, ул. Неофит Рилски 57, блок Белмекен, ап. 4

13.03.2017 11:30

Имаме съсед който постоянно пуши в асансьора и във входа. Правена му е забележка и дори викахме полиция и няма резултат. Резултат има единствено... (чети нататък)

Пушачи във входа, град Велико Търново отговор от РЗИ

град Велико Търново, ул. Полтава 7А

07.02.2017 19:35

В блока, в който живея, пушат на площадката срещу вратата ми и всичко влиза в къщи. После решават, че е добра идея да проветрят и всичкия студ... (чети нататък)

Пушене на забранени за целта места, град Габрово отговор от РЗИ

град Габрово, бул. Трети март 6

03.02.2017 12:46

Информирам, че системно се нарушава правилника за пушене на обществени места в сградата на ВиК и барчето към нея. Всеки ден в 8 сутринта, в... (чети нататък)

Филтрирай по:

Изчисти Вид обект

Изчисти Местоположение

Изчисти Мултимедия

Филтрирай сигнали съдържащи…

Изчисти Потвърждение

Total Reports Avg Reports Per Day % Изпратен
9298 3.19 100%