Сигнали без дим

сигнали от 20.08.2012 до 10.07.2020 Промени дата

(всеки сигнал се преглжда и изпраща до съответната РЗИ почти веднага с искане за проверка, но се публикува тук един месец по-късно)

Въведете избрани от вас дати:

От: До: търси

Задимен от цигарен дим фризъорски салон, град София отговор от РЗИ

град София, ул. Оборище 50

01.11.2019 01:36

Салон за мъжко подстригване на ул. Оборище 50 - много често в салона се усеща остър мирис на цигари. Правена е забележка на персонала - без... (чети нататък)

Тютюнопушене в салон за красота, град Гоце Делчев

град Гоце Делчев, ул. "Симеон Радев" №10

30.03.2015 12:26

Здравейте, искам да подам сигнал за систимно нарушаване на забраната за тютюнопушене на обществени места и в закрти помещения. В гр. Гоце Делчев... (чети нататък)

Категории

заведение за хранене и развлечение детско / учебно заведение детска площадка лечебно / здравно заведение обществен транспорт / такси работно място спортен обект автогара административно учреждение аптека, дрогерия, оптика асансьор / стълбище ателиета за татуировки и обици бръснарски, фризьорски, козметичен салон дом за възрастни хора с увреждания дом за деца дом за стари хора железопътна гара игрална зала киносалон компютърна зала концертна зала летище лятно кино / театър мероприятие за деца и ученици метростанция обществена баня обществена пералня обществена тоалетна пансион, почивна станция, семеен хотел, бунгало предприятие за производство, съхраняване и търговия с храни пристанищe приют и център за временно настаняване сауна селскостопанска аптека солариум социален учебно-професионален център СПА и уелнес център спортна база за детски и ученически отдих и туризъм театър туристически хижи, учебни центрове, спални, столова, бюфет търговски обект ученическо / студентско общежитие хотел, мотел, вилно и туристическо селище център за работа с деца читалище школа - музикална, езикова

ТОВА НЕ Е СИГНАЛ - Възмутена съм от действията на правителството

България

04.10.2013 11:54

В момента Община Габрово, с цел лобилане за интересите на точно определена фирма, е одобрила проект за поставяне на пунктове за продаване на... (чети нататък)

#3915 Тютюнопушене от работещите в салон за красота "Фрея", гр. Варна отговор от РЗИ

Варна, ул. Белите лилии 12

10.05.2013 04:13

Работещите в салона за красота "Фрея" пушат в помещението по време на работа, когато в салона има клиенти. Адрес: гр. Варна, ул."Белите лилии"12... (чети нататък)

#2456 Нарушение на забраната във фризьорски салон "Албена - Албена Лазарова" ЕТ , гр. София отговор от РЗИ

гр. София, ж.к. Захарна фабрика, бл. 10, вх. Б

29.01.2013 06:58

Нарушава се забраната във фризьорски салон "Албена - Албена Лазарова" ЕТ, намиращ се в ж.к. Захарна фабрика, бл. 10, вх. Б, гр. София - най-вече... (чети нататък)

Филтрирай по:

Изчисти Вид обект

Изчисти Местоположение

Изчисти Мултимедия

Филтрирай сигнали съдържащи…

Изчисти Потвърждение

Total Reports Avg Reports Per Day % Изпратен
9298 3.19 100%