Сигнали без дим

сигнали от 20.08.2012 до 15.07.2020 Промени дата

(всеки сигнал се преглжда и изпраща до съответната РЗИ почти веднага с искане за проверка, но се публикува тук един месец по-късно)

Въведете избрани от вас дати:

От: До: търси

Пушене в казино Жокер, град Шумен

град Шумен, бул. Симеон Велики 51

11.07.2020 20:28

Редовно се нарушава забраната за тютюнопушене на закрито! Също така има хора без предпазни маски+фалшив алкохол. Надявам се да сигнализирате... (чети нататък)

Пушене в игрална зала Жокер, град Шумен

град Шумен, Цар Освободител 24

14.02.2020 08:57

Винаги се пушат цигари. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Шумен на 22.02.2020 в 12:20:21 часа. (чети нататък)

Нарушение на забрана за тютюнопушене, град Бургас отговор от РЗИ

град Бургас, жк. Лазур, бл. 163

18.11.2019 06:40

Нарушение на забраната за тютюнопушене в казино "Централ", гр. Бургас, жк. Лазур, бл. 163 * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ... (чети нататък)

Пушене в закрито помещение на Еfbet, град Шумен

град Шумен, ул.Цар освободител 22

03.10.2019 12:40

Редовно се нарушава закона за пушене на закрито в efbet, Шумен ул."Цар освободител"22 * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Шумен... (чети нататък)

Пушене в казино Мерит, град Свиленград отговор от РЗИ

град Свиленград, кв. Гебран

27.07.2019 06:49

В казиното системно се пуши и когато идват проверки изтича информация, персоналът и клиентите са уведомени и всичко се покрива. След проверката... (чети нататък)

Тютюнопушене в казино "СЪРКЪЛ 2", град Шумен отговор от РЗИ

град Шумен, ул. „Цар Иван Александър“ 70

30.03.2019 03:50

Добър ден, Подавам сигнал отново за казино Съркъл 2, ул. "Цар Иван Александър" 70, град Шумен. Продължава да се пуши с пауза от 2 дена заради... (чети нататък)

Тютюнопушене в казино "СЪРКЪЛ 2", град Шумен отговор от РЗИ

град Шумен, ул. „Цар Иван Александър“ 70

19.03.2019 04:31

Здравейте, надявам се да обърнете сериозно внимание на сигнала ми за пушене на закрито. Мястото е казино "СЪРКЪЛ 2", с адрес ул. "Иван Александър",... (чети нататък)

Непрекъснато пушене в билярден клуб, град Благоевград

град Благоевград, ул. Арсении Костенцев 22

23.11.2018 08:29

Става въпрос за билярден клуб в град Благоевград.През деня избягват да дават да се пуши, ако видят непознати лица, но вечерта раздават на всички... (чети нататък)

Тютюнопушене в игрална зала РОЯЛ, град Пловдив отговор от РЗИ

град Пловдив, жк Тракия, ул. Съединение 39 А

20.02.2018 00:22

Пуши се денонощно, без никакви ограничения. Раздават се чаши от кафе, вътре с вода и се ползва за пепелници. Сградата няма прозорци, не се проветрява... (чети нататък)

Тютюнопушене в игрална зала, град Кубрат отговор от РЗИ

град Кубрат, ул. Хан Крум №2

06.06.2016 15:21

Безогледно тютюнопушене в игралната зала. На въпроса ми нали е забранено-отговорът е-те са мои хора. Разбирам че дори към момента нямат и разрешение... (чети нататък)

Тютюнопушене в БЛИЦ КЛУБ КАЗИНО, град Благоевград отговор от РЗИ

град Благоевград, ул. Д. Талев № 1

20.03.2016 12:01

В град Благоевград си мислят, че са надхитрили закона. Мислят си, че като разрешават да се пуши само събота и неделя, са преминали закона!!... (чети нататък)

Пушене в казино Уайлд , град София отговор от РЗИ

град София, кв. Младост 1а, бл. 550

24.02.2016 16:53

Казиното се намира в Младост 1а, бл. 550, името му е "Уайлд". В това казино се пуши денонощно,вентилацията им не работи и вечерно време е страшно... (чети нататък)

Неспирно тютюнопушене в бинго "Нова", град София отговор от РЗИ

град София, бул. Мария Луйза 102

22.02.2016 21:04

Преди няколко дни майка ми получи инфаркт в Бинго "Нова", гр. София, подлеза на Централна гара. Когато отидох,да разбера подробности от персонала,забелязах... (чети нататък)

Тютюнопушене - казино "Империя", гр. София отговор от РЗИ

гр. София, ул. Мария Луиза 103

07.04.2015 17:30

Бих искал да подам оплакване за тютюнопушенето на закрито в казино Империя намиращо се на адрес улица Мария Луиза 103. * Сигналът беше изпратен... (чети нататък)

Нарушение на забраната за тютюнопушенев игралната зала в град Суворово, област Варна отговор от РЗИ

град Суворово, област Варна

25.12.2014 12:40

В игралната зала в гр. Суворово се пуши, на клиентите се дава чаша с вода, където да си изтърскват пепелта, дори крупието зад бара пуши, до... (чети нататък)

Тютюнопушене в казино "Ефбет", град София

град София, ул. Княгиня Клементина 4

29.05.2014 21:57

Няма какво да се каже, още с влизането в казиното може да се задуши човек от цигарения дим * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ... (чети нататък)

Пушене в казино "Рамзес", град Перник

град Перник, Изток

22.05.2014 15:17

В казино "Рамзес", град Перник системно се нарушава забраната за пушене. Разрешават да се пуши само на клиенти, които правят големи залози,... (чети нататък)

Системно и целенасочено нарушаване на забраната за пушене в игрална зала "Fire", град София отговор от РЗИ

град София, бул. "Мадрид" № 4

28.04.2014 10:45

В игрална зала "Fire", намираща се на адрес бул. "Мадрид" № 4, гр.София системно се нарушава забраната за пушене. Пуши се постоянно от почти... (чети нататък)

Тютюнопушене в ресторант "Color", град Асеновград

град Асеновград, ул. "Оборище" № 15

08.03.2014 03:00

В ресторанта към хотел "Color" се пуши целодневно. Не работи вентилацията. Пуши се и в съседния боулинг "Color". При въпрос към управителката/собственичката... (чети нататък)

Тютюнопушене в казиното на хотел "Перун" и дискотека "The Club", гр. Банско

град Банско, ул. "Георги Настев" и пл. "Възраждане"

06.02.2014 17:57

Постоянно пушене в казиното на хотел "Перун" гр. Банско, улица "Георги Настев", а също така и в дискотека "The Club" на пл. "Възраждане". *... (чети нататък)

Тютюнопушене в Еврофутбол и посещение на непълнолетни

София, Младост 3, бл. 383

15.12.2013 05:52

Всекидневно тютюнопушене в помесхтение на "Еврофутбол" и замъсяване на оклоблоковото просранство с фасове и хартийки от залози на посетителите... (чети нататък)

Нерегламентирано пушене на закрито "Еврофутбол", Лагера, София

София, жк.Лагера, бл.49

15.12.2013 05:21

Здравейте. Всеки път, когато влизам в пункт за "Еврофутбол", намиращ се в бл.49 на жк.Лагера, ме блъска стена от цигарен дим. По всяко време... (чети нататък)

Пушене в пункт на "Еврофутбол"

София, ж.к. Лагера, бл.№49, "Еврофутбол"

12.12.2013 12:12

Редовно се пуши и се раздават пепелници в пункт№16-010 на"Еврофутбол" в кв. "Лагера", бл.№49 в локалното на бул."Цар Борис". (чети нататък)

Категории

заведение за хранене и развлечение детско / учебно заведение детска площадка лечебно / здравно заведение обществен транспорт / такси работно място спортен обект автогара административно учреждение аптека, дрогерия, оптика асансьор / стълбище ателиета за татуировки и обици бръснарски, фризьорски, козметичен салон дом за възрастни хора с увреждания дом за деца дом за стари хора железопътна гара игрална зала киносалон компютърна зала концертна зала летище лятно кино / театър мероприятие за деца и ученици метростанция обществена баня обществена пералня обществена тоалетна пансион, почивна станция, семеен хотел, бунгало предприятие за производство, съхраняване и търговия с храни пристанищe приют и център за временно настаняване сауна селскостопанска аптека солариум социален учебно-професионален център СПА и уелнес център спортна база за детски и ученически отдих и туризъм театър туристически хижи, учебни центрове, спални, столова, бюфет търговски обект ученическо / студентско общежитие хотел, мотел, вилно и туристическо селище център за работа с деца читалище школа - музикална, езикова

ТОВА НЕ Е СИГНАЛ - Възмутена съм от действията на правителството

България

04.10.2013 11:54

В момента Община Габрово, с цел лобилане за интересите на точно определена фирма, е одобрила проект за поставяне на пунктове за продаване на... (чети нататък)

#4221, игрална зала "WINBET", гр. Пловдив отговор от РЗИ

Пловдив

30.08.2013 09:50

За пореден път ставам свидетел на нагло нарушаване на забраната за тютюнопушене на обществени места в една от игралните зали за газартни игри... (чети нататък)

#4137 Нарушаване на забраната в игрална зала "Полимона", гр. Монтана отговор от РЗИ

Монтана, бул. „Христо Ботев“

08.07.2013 11:56

Нарушава се забраната за тютюнопушене в игрална зала "Полимона",намираща се на булевард „Христо Ботев“, в непосредствена близост до гарата,... (чети нататък)

#4113 Нарушаване на забраната в игрална зала "Magic Club'", гр. София отговор от РЗИ

София, ул. “Боян Дановски” 9

27.06.2013 04:49

Нарушава се забраната за тютюнопушене в игрална зала "Magic Club",намираща се на ул. “Боян Дановски” 9, гр. София. * Сигналът беше изпратен... (чети нататък)

#3693 Нарушаване на забраната в казино "Рила", гр. София

София, ул. Калоян №6

10.04.2013 03:48

Нарушава се забраната за тютюнопушене в казино "Рила",намиращо се на ул "Калоян" №6 /в хотел "Рила"/, гр. София. Пуши се след полунощ. * Сигналът... (чети нататък)

#3030, игрална зала "Neron", гр. Пловдив отговор от РЗИ

гр. Пловдив, бул. Пещерско шосе 63

23.02.2013 10:17

Установихме доста пушачи в тази игрална зала на адрес бул. Пещерско шосе 63 - срещу магазин Billa. * Сигналът беше изпратен с електронна поща... (чети нататък)

#2816 Нарушаване на забраната в казино "Полтава", гр. Велико Търново отговор от РЗИ

Велико Търново, пл. "Майка България"

13.02.2013 09:57

Нарушава се забраната за тютюнопушене в казино "Полтава",намиращo се на пл. "Майка България", гр. Велико Търново. * Сигналът беше изпратен... (чети нататък)

Филтрирай по:

Изчисти Вид обект

Изчисти Местоположение

Изчисти Мултимедия

Филтрирай сигнали съдържащи…

Изчисти Потвърждение

Total Reports Avg Reports Per Day % Изпратен
9298 3.19 100%