сигнали от Aug 20, 2012 through Oct 14, 2017 Промени дата

Въведете избрани от вас дати:

From: До: търси
1-30 of 8327 Reports

Тютюнопушене в гостилница Фесто, град Добрич 0 Verified

09:02 Oct 14, 2017

В заведението системно се пуши. Всяка вечер след 23:00 часа се слагат по масите едни декоративни бурканчета за пепелници и се включва аспирацията... More Information » « Less Information

град Добрич, ж.к. Балик, ул. „Оп. Димитър Ковачев“ 63

Пушене в ресторант Армира, град Ивайловград 0 Verified

07:36 Oct 14, 2017

Здравейте, искам да подам сигнал, че в Ивайловград,в ресторанта на хотел Армира безпроблемно ВСЕКИ пуши. Дойдохме с приятели на чист въздух... More Information » « Less Information

град Ивайловград, ул. Бор 2

Пушач шофьор на автобус 88, град София 0 Verified

06:03 Oct 14, 2017

Здравейте! Вече съм подала поне 10 сигнала за пушене на шофьорите на линия 88 в Център по градска мобилност и на телефона, който е посочен зад... More Information » « Less Information

град София

Пушене в автобус 1, град София 0 Verified

11:56 Oct 10, 2017

Автобус с идентификация 9104 спря на спирката на Кокалянско ханче. Шофьорът остана вътре до следващия си курс, като пушеше в кабината си. *... More Information » « Less Information

град София, Кокалянско ханче, Панчарево

Пушене в Corner Bar, град Пловдив 0 Verified

12:36 Oct 08, 2017

Искам да подам сигнал за системно нарушаване на забраната за тютюнопушене от Corner Bar, намиращ се в гр. Пловдив, на кръстовището между ул.... More Information » « Less Information

град Пловдив, ул. „Янко Сакъзов“ 41

Пушене в кафе Мая, град София 0 Verified

01:46 Oct 08, 2017

Заведението е малко квартално кафе на ул. Оборище 54 - Кафе Мая. Пуши се целодневно в присъствието на деца от близкото училище. * Сигналът... More Information » « Less Information

град София, ул. Оборище 54

Пушене в ресторант 789, град София 0 Verified

08:00 Oct 07, 2017

Бяхме поканени на рожден ден във въпросния ресторант. В събота от 20:00. Общо взето половината хора в заведението пушеха. * Сигналът беше изпратен... More Information » « Less Information

град София, бул. Св. Климент Охридски № 47

Неспазване на забраната за тютюнопушене, град София 0 Verified

06:45 Oct 07, 2017

В дискотека Провокатор разрешават да се пуши. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 20.10.2017 в 09:20:06 часа. More Information » « Less Information

град София, пл. „Народно събрание“ 4

Неспазване на забраната за тютюнопушене, град София 0 Verified

10:43 Oct 06, 2017

В заведение Наше село дават да се пуши на клиентите и то съвсем официално...Каква е тази държава само се питам?!? * Сигналът беше изпратен... More Information » « Less Information

град София, бул. Иван Гешов № 15

Неспазване на забраната за тютюнопушене, град София 0 Verified

08:36 Oct 06, 2017

В Механа "Водопад Крушуна" разрешават да се пуши след 20 ч. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 20.10.2017 в 09:20:05... More Information » « Less Information

град София, ул Битоля 4А

Неспазване на забраната за тютюнопушене в ресторант "Хасиенда", град София 0 Verified

08:58 Oct 05, 2017

Съобщавам за неспазване на закона за цигарите. В съответното заведение се пуши. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на... More Information » « Less Information

град София, бул. Цар Борис III, № 94

Нарушаване на забраната за тютюнопушене в пицария "Ветрило", град София 0 Verified

03:00 Oct 05, 2017

В Пицария Ветрило се пуши необезпокоявано и съвсем нагло. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 20.10.2017 в 10:20:07... More Information » « Less Information

град София, ул Орехова гора 42А

Тютюнопушене в бар и грил "Ла Кубанита", град София 0 Verified

09:24 Oct 04, 2017

В заведението се пуши вечер съвсем необезпокоявано. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 20.10.2017 в 10:20:07 часа. More Information » « Less Information

град София, ул. Битоля 2

Нарушаване на забраната за тютюнопушене в заведение Elidis, град София 0 Verified

08:19 Oct 04, 2017

Искам да сигнализирам, че в заведение Elidis се нарушава забраната за цигарите. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на... More Information » « Less Information

град София, бул. Скобелев 62

Пушене в Кариби бар, град Варна 0 Verified

03:07 Oct 04, 2017

На 2017-10-04 за поред път посетих "Кариби бар" в център Явор. Пушенето е нещо нормално там, затова и има толкова много пушачи (ежедневно).... More Information » « Less Information

град Варна, ж.к. Младост I, бул. „Република“ 117, ТЦ Явор

Нарушение на действащата забрана за тютюнопушене, град София 0 Verified

10:59 Oct 03, 2017

Забраната се нарушава постоянно. По масите регулярно има и пепелници в заведенията в подлеза между Министерски Съвет и Президентството! * Сигналът... More Information » « Less Information

град София, ул. Дондуков 1, подлеза между Министерски Съвет и Президентството

Пушене в лекарски кабинет във ВМА, град София 0 Verified

12:59 Oct 02, 2017

В кабинет 29 в МЦ Ангио,намиращ се в поликлиниката на ВМА, д-р Кюркчиев пуши пред пациенти. Там има специалист пулмолог и хора с проблеми с... More Information » « Less Information

град София, ул. Георги Софийски 3

Пушене в ресторант Гамбринусъ, град София 0 Verified

12:29 Oct 02, 2017

Искам да уведомя, че в заведението се пуши всеки петък и събота след 23 часа. Заведението дори не пускат вентилация и е много задимено.... More Information » « Less Information

град София, ул. Владайска 29

Тютюнопушене на работно място, град Петрич 0 Verified

10:59 Oct 02, 2017

Живея на втори етаж в къща, на която първият етаж се ползва за офис за раздаване на бързи кредити от фирма Сити Кеш, където служителите редовно... More Information » « Less Information

град Петрич, ул.Александър Стамболийски 11

Ресторант La Cattedrale, град София 0 Verified

07:54 Oct 02, 2017

Цялата така наречена зимна тераса е плътно затворена и обособена като зона за пушачи. Реално пушенето се извършва в ресторанта. * Сигналът... More Information » « Less Information

град софия, ул. Оборище 1А

Цигари в Плаза денс център, град София 0 Verified

12:46 Sep 30, 2017

При влизане в обекта се издава бележка за забрана на пушенето, а в заведението "дискотека Плаза" в Студентски град масово се пуши, в това число... More Information » « Less Information

град София, Студентски град, ул Атанас Манчев

Пушене в заведение "Плаза", град София 0 Verified

12:45 Sep 30, 2017

В заведение "Плаза" Студентски град се пуши, въпреки че заедно с билета за вход ни дадоха изрична забрана да не се пуши по определен член от... More Information » « Less Information

град София, Студенски град

Пушене от шофьор на автобус 60, град София 0 Verified

11:51 Sep 30, 2017

В автобус 60 с номер 1205 на 30.09.2017 от централна гара до Овча купел 2 шофьорът пуши без да спира! 11:52 слизане на Овча купел2 * Сигналът... More Information » « Less Information

град София, Овча купел 2

Пушене в ресторант 'Искър', град Своге 0 Verified

10:14 Sep 30, 2017

В заведението е "забранено" тютюнопушенето. След 22 часа се раздават пепелници из цялото заведение и пушенето става разрешено. * Сигналът беше... More Information » « Less Information

град Своге, ул. "Цар Симеон" 27

Пушене в ресторанта на СПА Хотел "Ивелия", село Дъбница, община Гоце Делчев 0 Verified

09:21 Sep 30, 2017

В ресторанта на СПА Хотел "Ивелия", с. Дъбница, община Гоце Делчев, вечер се пуши, абсолютно безконтролно. Собственикът на хотелския комплекс,... More Information » « Less Information

село Дъбница, община Гоце Делчев

Тютюнопушене в механа Мамин Кольо, град София 0 Verified

08:10 Sep 29, 2017

В механата се пуши, главно вечер. Моля за съдействие. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 20.10.2017 в 10:20:07 часа. More Information » « Less Information

град София, ул. Позитано 40

Пушене в бар "65 светулки", град София 0 Verified

07:30 Sep 29, 2017

Посетих бар "65 светулки", в София, ул. Солунска 65. От 19,00-22,00ч в петък. По телефона ми казаха, че имат зала (зала!) за непушачи и за пушачи.... More Information » « Less Information

град София, ул. Солунска 65

Пушене в заведение Bar&Grill Sweet, град София 0 Verified

05:19 Sep 29, 2017

В цялото заведение се пуши, а всички врати и прозорци са плътно затворени! * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 03.10.2017... More Information » « Less Information

град София, зала Фестивална

Неспазване на забраната за тютюнопушене, град София 0 Verified

09:24 Sep 28, 2017

В Казино в жк Младост 1, на бул. Андрей Сахаров, в блок 74, не се спазва Наредбата за цигарите. * Сигналът беше изпратен с електронна поща... More Information » « Less Information

град София, бул. Андрей Сахаров, Блок 74

Неспазване на забраната за тютюнопушене в ресторант "Ниагара", град София 0 Verified

09:20 Sep 28, 2017

В ресторант Ниагара си пуши съвсем спокойно, дори на обяд. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 03.10.2017 в 11:20:06... More Information » « Less Information

град София, ул. Дойран 2

1-30 of 8327 Reports

Филтрирай по:

Clear Category

Clear Location

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
8327 4.41 90.38%