Сигнали без дим

Изпратен

Тютюнопушене на стълбището на жилищен блок, град Варна

11:57 01.01.2018 град Варна, бул. Владислав № 20

Описание
Господа,вие вършите ли работа или сте само проформа? Преди месец подадох сигнал,че се ползва стълбището на жилищен блок на булевард Владислав №20 срещу Централна поща във Варна за пушален салон от лицето Стефка Досева Николова,дъщеря на домоуправителя,на последния етаж.Без резултат!Снощи и днес 1.01.проблемът продължава.Вземете незабавни мерки за отстраняване на своеволието от страна на горепосочената и спасяване на живущите от обгазяването на домовете им. Чакаме незабавни резултати!!!!!!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Варна на 01.01.2018 в 19:20:21 часа.
Отговор от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):

Коментари
ТОДОРКА (Jan 13 2018)
НА СИГНАЛ № 10032 ОТ 1.01.2018 ГОДИНА ЛИЦЕТО ЗА КОЕТО ВИ ИЗВЕСТИХ,СТЕФКА ДОСЕВА НИКОЛОВА ПРОДЪЛЖАВА БЕЗПРОБЛЕМНО ДА СИ ПУШИ НА СТЪЛБИЩЕТО - ДЕЛНИЧЕН ДЕН ОКОЛО 19.30 ЧАСА ,ПОЧИВЕН ДЕН ПО ВСЯКО УДОБНО ЗА НЕГО ВРЕМЕ.МОЛЯ ДА ПОСЕТИТЕ НАРУШИТЕЛКАТА И ДА ОТСТРАНЕТЕ СВОЕВОЛИЕТО Й ЗА ВИНАГИ
Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене на стълбищна площадка, град Варна

11:49 Mar 29, 2019

град Варна, бул. Владислав Варненчик, № 20, 0 Kms

Пушене в мехата "Мамин Кольо", град Варна

10:00 Apr 01, 2014

град Варна, Владислав Варненчик, бл. 18, 0.01 Kms

пушене в Коктейл бар "Infinity", град Варна (мобилен сигнал)

23:20 Feb 15, 2014

град Варна, ул. Радко Димитриев 7, 0.03 Kms

Не се спазва забраната за тютюнопушене в заведение “Камел”, град Варна

10:59 Apr 15, 2019

град Варна, бул. Съборни (бивш понеделничен пазар), 0.06 Kms