Изпратен

Непрестанно пушене на обществено място, град Любимец

00:08 Jan 10 2018 град Любимец, ул. Желязко Терпешев

Описание
Клиентите на Съмър бет[Eврофутбол]в гр. Любимец на ул.Желязко Терпешев непрекъснато тровят горката букмейкърка и тя не знае към кого да се обърне. Повечето от тях са доста едри мъже и съгласете се - тя е беззащитна.Помогнете и по някакъв начин!!!Благодаря ви предварително!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Хасково на 11.01.2018 в 10:20:21 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 1
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Backyard

00:29 Nov 30, 2013

иван шишман 12, 0.09 Kms

#4286 пушене в заведение заведение "Неро", гр.Оряхово (мобилен сигнал)

07:48 Sep 22, 2013

гр.Оряхово, площад"Дико Илиев" ул.Андрей Чапразов бл.1, 6.38 Kms

Тютюнопушене в ресторант "Моста" в град Свиленград

08:30 May 03, 2014

ул. "Волгоград" 32, 6500 град Свиленград, 7.51 Kms

Пушене в заведение City Club Svilengrad, град Свиленград

04:35 Dec 27, 2017

град Свиленград, ул. Генерал Струков, 8 Kms

Пушене в кафе аперитив Гама, град Свиленград (мобилен сигнал)

14:50 Feb 19, 2017

град Свиленград , ул. Васил Левски 112, 8.05 Kms