Изпратен

Пушене в Пиано Бар Силикон, град София

03:10 Jan 10 2018 град София, ул. Георги С. Раковски 127

Описание
Здравейте!
Искам да подам сигнал за пушене в затворено помещение. Става въпрос за Пиано Бар Силикон на ул. Георги С. Раковски 127, в София, срещу Министерството на Финансите в самия център. Пуши се най-безпардонно и като говорихме с управителя, той каза, че това е било решение на собствениците, а и всичко е било само на хартия. Закона не се спазва!!! Моля за проверка на място след полунощ, най-добре към 1ч. през нощта.
И да се надяваме, че това повсеместно неспазване на закона скоро ще спре. Все пак сме хора, които искаме да живеем и да се забавляваме, а не да се тровим! Благодаря Ви предварително!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 11.01.2018 в 10:20:22 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в бар "Жул Верн", град София

01:08 Jan 26, 2014

град София, ул. "Георги С. Раковски" № 127, ет. 2, 0 Kms

Неспазване на забраната за тютюнопушене в пиано бар Силикон, град София

13:11 Nov 13, 2017

град София, ул. „Георги С. Раковски“ 127, 0 Kms

#3033, ресторант "Maraia Fusion Bar&Diner", гр. София, пушене (мобилен сигнал)

10:00 Feb 23, 2013

гр. София, ул. "Георги С. Раковски" 123, ресторант "Maraia Fusion Bar&Diner, 0.03 Kms

#3566 Нарушаване на забраната в бар "Марайа Фюжън", гр. София

11:34 Mar 29, 2013

София, ул. Г.С. Раковски 123, 0.03 Kms