Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в кафенето на Асикс Арена, град София

07:00 13.01.2018 град София, ж.к. Гео Милев, бившата зала Фестивална

Описание
Здравейте, вчера в Асикс Арена имаше международен лекоатлетически турнир. Какво беше учудването и възмущението ми, когато видях, че в кафето в района на залата се пушеше и вонеше на цигарен дим. В залата няма друго кафе, така че трениращите, предполагам, всеки ден се сблъскват с този проблем.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 14.01.2018 в 21:20:20 часа.


Features
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Свободно пушене в ресторанта на комплекс Вятърните Мелници, с. Горна Малина

14:33 Jan 06, 2014

София, Горна Малина, комплекс "Вятърните мелници", 4.11 Kms

Пушене в заведение бар "Ескобар", гр. София

00:28 Dec 08, 2013

бул. Васил Левски 3, София, 1142, 8.07 Kms

Пушене на детска площадка до Общината, град Елин Пелин (м)

11:00 Jun 01, 2018

град Елин Пелин, Площадът до Общината, 9.69 Kms

Масово тютюнопушене в ресторант "Димоли" - град Елин Пелин

09:00 May 03, 2014

град Елин Пелин, ул.Кирил и Методи 17, 9.72 Kms