Изпратен

В заведение "Магурата", град Две могили, област Русе, тютюнопушенето продължава, въпреки съставения акт от РЗИ-Русе

09:00 Jan 12 2018 град Две могили, ул. "Стоян Терзиев" № 4

Описание
Въпреки своевременната проверка на РЗИ-Русе в посоченото кафе-аперетив "Магурата", гр. Две могили, обл. Русе, ул. "Стоян Терзиев" № 4, стопанисвано от "Валстан" ЕООД с ЕИК: 204787102, завършила с установяване на нарушение на забраната за тютюнопушене и последващо съставяне на АУАН за това, практиката на заведението да допуска тютюнопушене на своята територия продължава. Управителят (който е и едноличен собственик на "Валстан" ЕООД) на заведението Станимир Венелинов Недев разрешава и не се противопоставя на извършваното тютюнопушене в заведението му от името и за сметка на дружеството му. В дните петък и събота (12-13.01.2018г.) и по-конректно - часовете след 21:00ч. забраната за тютюнопушене се нарушаваше толкова грубо, сякаш проверка не бе извършвана никога в това заведение и закон не съществуваше. Обстановката беше страшно задимена. Миризмата от цигарения дим оставаше с часове в това малко помещение. Заведението не разполага дори с вентилация. На моменти не можеше да се стои вътре в заведението от задимяването с цигарен дим. Прилагам снимков материал от клиенти на заведението, на който при детайлно оглеждане се виждат пълните пепелници по масите и явната консумация на тютюневи изделия, като две от снимките са от "началото на купоните", а третата е от "купона", продължил чак до разсъмване. Моля да бъдат предприети съответните мерки от компетентните органи, тази практика на заведението, която продължава вече доста дълго време, да бъде прекратена окончателно.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Русе на 18.01.2018 в 12:20:20 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Редовно тютюнопушене в заведение "Магурата", град Две могили, област Русе

09:45 Dec 02, 2017

град Две могили, област Русе, ул. Стоян Терзиев № 4, 0 Kms

пушене в кaфе "Домино", Две могили (мобилен сигнал)

10:00 Dec 10, 2013

Две могили, област Русе, бул. Бългaрия, до aптекaтa, 0.25 Kms

Пушене в кaфе "Домино", Две могили (мобилен сигнал)

10:00 Dec 16, 2013

Две могили, област Русе, бул.Бългaрия 71, 0.25 Kms

Законът за здравето не се спазва в гр. Две могили, област Русе

17:59 Jan 03, 2014

град Две Могили, Област Русе, бул. "България" 71, 0.25 Kms

пушене в кaфе-клуб "Домино", Две могили, област Русе (мобилен сигнал)

11:45 Jan 07, 2014

област Русе, гр. Две могили, бул. "Бългaрия" № 71, 0.25 Kms