Изпратен

Тютюнопушене в заведения, град София

10:14 Feb 7 2018 град София, площад "Знаме на мира"

Описание
Здравейте, на кръговото "Знаме на мира" в квартал Павлово има две заведения, които нарушават закона и вътре е димна завеса. Едното е 666, а другото е в непосредствена близост до Raiffeisen bank. Изглежда, че вътре се пуши по принцип и на никого не му пука за реда. Нарушението е забелязано в 10:00 на 07.02.2018г. Моля да се направи проверка и да бъдат санкционирани собствениците на заведенията.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 08.02.2018 в 13:20:22 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Заведение, в което се пуши - кафе-бар "Витоша", град София

10:22 Feb 04, 2014

град София, бул. "Александър Пушкин" № 8, 0.13 Kms

Пуши се в ресторант Зафиро, град София

22:11 Dec 17, 2016

град София, ул. „Александър Пушкин“ 38, 0.19 Kms

Тютюнопушене в ресторант Зафиро в присъствие на дете, град София

14:29 Dec 29, 2016

град София бул. Ал. Пушкин 38, 0.19 Kms

Пушене в ресторант "На улицата", град София (м)

08:45 May 03, 2018

град София, бул. Алвксандър Пушкин 38, 0.19 Kms