Изпратен

Тютюнопушене в административна сграда, град София

11:16 Feb 8 2018 град София, бул. "Витоша" № 2

Описание
Съдия съм в Софийски градски съд. Вече неколкократно съм подавала сигнали за тютюнопушене в някои от кабинетите и във всички коридори пред тях. Вече почти не може да се диша от дима. Надявам се все пак да има резултат от поредната проверка на съответните органи.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 08.02.2018 в 13:20:22 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#2425 - Пуши се в Съдебната палата (София)

13:25 Jan 28, 2013

софия, бул. Витоша 2, 0 Kms

Пушене в Съдебната палата, град София

11:36 Jan 24, 2014

град София, бул. "Витоша" № 2, 0 Kms

Тютюнопушене в Съдебната палата, град София

12:49 Sep 16, 2016

град София, бул. "Витоша" № 2, 0 Kms

Фло Кафе - площад Света Неделя

20:25 Dec 17, 2013

София, площад Света Неделя, 0.04 Kms

Пушене на закрито в нощен клуб

13:06 Dec 09, 2012

Позитано 8, София, 0.04 Kms