Изпратен

Пушене в офис, град София

01:22 Feb 8 2018 град София, ул. Герлово 4

Описание
Здравейте, искам да съобщя за нарушаване на забраната за тютюнопушене в офис. Офисът се намира в София, ул. Герлово 4 и е собственост на Атанаска и Красимир Миланови. Входът е вътре в кооперацията, въпреки, че по проект е отвън на сградата. От месец август 2017 там се помещава фирма и нейните служители пушат непрекъснато вътре в помещението, което е малко и димът се излива по стъбилщето и през вентилацията в апартаментите ни. Отгоре живеем ние с бебе и още едно семейство с малко дете, но димът се качва и до 4 етаж. Фирмата работи с нерегламентирано работно време 7 дни в седмицата до малките часове на денонощието. Влизат клиенти, вътре е меко казано "лисичарник". За съжаление нямам данни за дейността и името на самата фирма. Помещението е със статут на офис.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 08.02.2018 в 17:20:20 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Ресторант Бизар СТАРА ЗАГОРА

22:09 Oct 11, 2012

Ресторант БИЗАР СТАРА ЗАГОРА, 0 Kms

Пушене в заведение

01:13 Oct 17, 2012

гр. София, Пл. "Народно събрание" № 3, 0 Kms

тютюнопушене в заведение

11:59 Oct 17, 2012

гр. София, ул. "Шести септември между "Граф Игнатиев и "Хан Крум", 0 Kms