Изпратен

Тютюнопушене в заведение, град София

03:40 Feb 9 2018 град София, ж.к. Красно село, ул. Солун 31

Описание
Здравейте,
След многократно подадени сигнали от мен,в кафенето в гр.София,ж.к.Борово,ул.Солун 31,продължава да се пуши.
Снощи към 20:00ч.бях в кафето. Имаше 2ма души,които пушеха в предната част на кафенето,а сутринта към 10:30 се пушеше в задното помещение.
Не зная колко сигнала още са нужни,за да се спазва законът за забрана на тютюнопушенето на обществени места???
Явно подкупите са големи......

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 11.02.2018 в 12:20:20 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 1
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментари
жоро димитров (Feb 20 2018)
Понеже и аз съм посещавал кафето на улица солун 31 и съм пушач впечатление ми направи,че вътре не се пуши незнам Вие кога сте го посетили,но аз пуших от вън,защото вътре не се пуши и останах найстина приятно изненадан въпреки,че съм пушач
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Неспазване на забраната за тютюнопушене, град София

15:39 Feb 16, 2017

град София, ул. Солун 31, 0 Kms

Тютюнопушене в заведение, град София

05:48 Jan 26, 2018

град София, ж.к. Красно село, ул. Солун № 31, 0 Kms

Тютюнопушене в заведение, град София

11:27 Jan 29, 2018

град София, ж.к. Красно село, ул. Солун 31, 0 Kms

Пушене в ресторант Djanam Steak House, град София (мобилен сигнал)

19:05 Jan 23, 2016

град София, ул.Пирински проход 61А, 0.06 Kms