Сигнали без дим

Изпратен

Тютюнопушене във Велико Търново

22:49 22.12.2012 гр. Велико Търново, ул. "Mармарлийска" №14

Описание
В ресторант-пицария "Камбаната" цяла вечер се пуши. Не може да се диша.Сервитьорите нищо не казват и нищо не правят. Било лична отговрност на пушачите. Ти нищо не можели да им направят.
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Нарушение на забраната

13:21 Dec 14, 2012

Велико Търново, ул. "Стефан Стамболов" № 53, 0 Kms

пушене в Diskotela Spyder, Veliko tarnovo (мобилен сигнал)

02:12 Dec 25, 2012

Veliko tarnovo, Bivshia madejki dom, 0 Kms

пушене в заведение

22:30 Dec 23, 2012

Велико Търново, ГУМ (ул. Дондуков), 0 Kms

пушене в заведение

13:58 Dec 29, 2012

велико търново кафето на театъра (на фасадата), 0 Kms

#1782, в автобус, Велико Търново

14:40 Jan 06, 2013

Велико Търново, на спирката на Студентски общежития бл.2, 0 Kms