Сигнали без дим

Изпратен

Тютюнопушене в автобус, град Видин

01:00 09.04.2018 град Видин, фирма "Алексиев"

Описание
Здравейте. Тъй като не знам къде да подам сигнал, се обръщам към Вас. Сравнително често пътувам по линията София-Видин с фирма "Алексиев" и в автобусите им много от шофьорите пушат, без да се съобразяват с наложената забрана за пушене на закрито, особено пък на подобни места. Последният случай беше на 09.04. Пътувах с автобус номер 1 в 13 ч. от Видин за София и шофьорът запали цигара. Наистина една, но е неприятно. Случвало ми се е и шофьор да пуши почти през цялото време. Зад него на първата седалка седи друг служител на фирмата и изобщо не се трогва. Явно собственикът не се вълнува особено от това, защото този проблем го има от години и не виждам да е решен. По този маршрут се прави почивка във Враца, която е на час и половина от София и на два часа от Видин. Не вярвам, че не могат да издържат два часа без цигари, а ако наистина не могат, да вземат мерки, вместо да ни тровят. С другата фирма, която пътува до Видин "Карат С" - с нея пътувам рядко по ред причини - пък веднъж ми се случи автобусът да закъснее с тръгването от Монтана, за да угоди на жена, която настояваше да пуши все едно от това зависи животът ѝ. Интересно докога непушачите ще бъдем заложници на своеволията и пълната липса на уважение на пушачите.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 03.05.2018 в 09:20:21 часа.
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

тютюнопушене в клубовете "Параграф 22" и "Силует", град Видин

08:31 Dec 29, 2013

град Видин, ул. "Цар Александър II", №25, 0.16 Kms

нарушаване на забраната във Видин

23:46 Dec 25, 2012

гр. Видин, ул. "Цар Александър II" №11, 0.19 Kms

Пушене в Corner Club, град Видин (мобилен сигнал)

11:15 Dec 30, 2016

град Видин, ул. Цар Александър II № 11, 0.19 Kms