Изпратен

Пушене в ресторант "На улицата", град София (м)

08:45 May 3 2018 град София, бул. Алвксандър Пушкин 38

Описание
име обект: На улицата
вид обект: Ресторант
град: София
адрес: бул. Алвксандър Пушкин 38
описание: В задната част на заведението се пуши.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 04.05.2018 в 09:20:23 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пуши се в ресторант Зафиро, град София

22:11 Dec 17, 2016

град София, ул. „Александър Пушкин“ 38, 0 Kms

Тютюнопушене в заведения, град София

10:14 Feb 07, 2018

град София, площад "Знаме на мира", 0.19 Kms

Неспазване на забраната за тютюнопушенев ресторант Proya, град София

08:26 Mar 08, 2018

град София, кв. Бояна, ул. Маринковица 2Б, 0.2 Kms