Изпратен

Нарушение на забраната за пушене в затворени помещения, град Банско

11:20 Apr 30 2018 град Банско, ул. "Глазне" № 5

Описание
На 30.04.2018 г. посетих Гранд хотел Банско. В лоби бара след като приключи хапването се предлагат пепелници и започва великото пушене. От моя страна попитах защо се нарушава закона и те ми отговориха да питам тези от Народното събрание. Бях много ядосана, защото бях принудена с моeто 6 месечно бебе да обикалям целия хотел, за да си намерим местенце за почивка, а в самата стая не ни се стоеше.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Благоевград на 05.05.2018 в 10:20:22 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в дискотека "Рококо", град Банско (мобилен сигнал)

12:50 Jan 04, 2014

граз Банско, ул. "Глазне" № 5, 0 Kms

Пушене в дискотека "Rococo", град Банско

17:21 May 03, 2014

град Банско, ул. Глазне 5, 0 Kms

Сигнал за нарушение на действащата забрана за тютюнопушене

10:44 Aug 19, 2017

град Банско, ул. „Глазне“ 5, 0 Kms

Пушене в ресторант Рибката, град Разлог

12:11 Nov 22, 2015

град Разлог, ул. Македония № 1, 0.12 Kms