Изпратен

Редовни нарушения в клуб "Noir", град Казанлък

02:30 May 5 2018 Искра 12, град Казанлък

Описание
От самото отваряне на клуба преди около 6 месеца, в клуба се пуши постоянно.Може да разгледате снимките от фейсбук страницата им, където почти постоянно се забелязват хора с цигари. Прилагам една тук.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Стара Загора на 10.05.2018 в 10:20:22 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 1
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Ресторант Бизар СТАРА ЗАГОРА

22:09 Oct 11, 2012

Ресторант БИЗАР СТАРА ЗАГОРА, 0 Kms

Пушене в заведение

01:13 Oct 17, 2012

гр. София, Пл. "Народно събрание" № 3, 0 Kms

тютюнопушене в заведение

11:59 Oct 17, 2012

гр. София, ул. "Шести септември между "Граф Игнатиев и "Хан Крум", 0 Kms