Сигнали без дим

Изпратен

Пушане в автобус по линия 88, град София

06:20 23.05.2018 град София

Описание
Здравейте!
На 23 май 2018, след 18:20 се качих на автобус от линия 88 посока ПК Диана-ПК Зоологическа градина.
Близо към Токуда болница шофьорът на автобуса започна да пуши цигара, въпреки табелката отзад, която забранява пушенето на обществени места.
Помолих шофьора да загаси цигарата, но... той само извади ръката си от прозореца.

Моля да вземете мерки! Плащаме по 1,60 лв. за билет и няма минимум уважение от шофьорите, които нарушават нашите права.

Направих снимки на въпросния автобус.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 18.06.2018 в 16:20:46 часа.
Отговор от РЗИ

Коментари
Кирил Василев (Jun 24 2018)
Нека РЗИ да вземе по-сериозни мерки! И аз пускам сигнали, ама явно шофьорите не ги е страх. Трябва да ги глобят и тях, и Градски Транспорт!
Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в ресторант "sweet bar and grill", град София (мобилен сигнал)

21:00 May 03, 2014

град София, Зала Фестивална до стадион Академик, 0 Kms

пушене в Турски ресторант "Grill House", град София (мобилен сигнал)

15:00 May 04, 2014

град София, на входа на Южен парк от към бул. Витоша, 0 Kms

Пушене в ресторант "Happy" , град София (мобилен сигнал)

08:00 May 10, 2014

град София, бул. "Г.С. Раковски" № 145, срещу НАТФИЗ, 0 Kms

Нарушение на забраната за пушене в Pizza Roma, град София

13:06 May 14, 2014

град София, кв. "Стрелбище", ул. "Златна врата" № 4, до ул. "Нишава", 0 Kms