Сигнали без дим

Изпратен

Пушене на детска площадка до Общината, град Елин Пелин (м)

11:00 01.06.2018 град Елин Пелин, Площадът до Общината

Описание
име обект: Детска площадка до Общината
вид обект: Детска площадка
град: Елин Пелин
адрес: Площадът до Общината
описание: Често има пушещи родители на детската площадка

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Софийска на 18.06.2018 в 15:20:37 часа.
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в лоби бар хотел Гайдарец, град Елин Пелин (мобилен сигнал)

22:50 Dec 28, 2012

град Елин Пелин, площад Независимост, 0.06 Kms

#2002 - пушене в Кафе Бар Гайдарец, Елин Пелин (мобилен сигнал)

11:30 Jan 13, 2013

Елин Пелин, Гр.Елин Пелин , Площад Независимост, 0.06 Kms

#2331 - пушене в ресторант "Гайдарец", гр. Елин Пелин (мобилен сигнал)

13:22 Jan 24, 2013

Елин Пелин, площад "Независимост" 2, 0.06 Kms

Масово тютюнопушене в ресторант "Димоли" - град Елин Пелин

09:00 May 03, 2014

град Елин Пелин, ул.Кирил и Методи 17, 0.19 Kms

Пушене в заведение бар "Ескобар", гр. София

00:28 Dec 08, 2013

бул. Васил Левски 3, София, 1142, 2.21 Kms