Сигнали без дим

Изпратен

Пушенето в градския транспорт, град Русе

02:17 05.06.2018 град Русе

Описание
Преди около месец забелязах за първи път шофьор по автобусната линия 33 (от Русе към Образцов чифлик, който пуши в автобуса. Мислейки, че това ще стане само един път, не съм подала сигнал, но вече няколко пъти е забелязано и от други хора, както и днес от една моя приятелка и реших че трябва някой да се намеси, защото пътуват малки деца, възрастни хора, и хора със заболявания, на който дима им пречи. Надявам се това да спре вече.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Русе на 18.06.2018 в 15:20:38 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Нарушение забраната за тютюнопушене в заведения

01:05 Dec 13, 2012

Русе Олимпи Панов 6 Мазето бар в двора на малката община, 0 Kms

Тютюнопушене в механа Странджата в Русе

13:22 Dec 29, 2012

русе, механа странджата, 0 Kms

пушене в Нощен клуб MOOD, Русе (мобилен сигнал)

11:08 Dec 29, 2012

Русе, Ул.Александровска 71, сутерен, 0 Kms

#1500-Пушене в клуб Mood Русе

13:41 Jan 01, 2013

Русе, подземен етаж, 0 Kms