Сигнали без дим

Изпратен

Пушенето в градския транспорт в град Русе

02:19 05.06.2018 град Русе, Образцов чифлик

Описание
Днес 05.06.2018 се возих към Образцов чифлик (Русе) по автобусна линия 33,с автобуса, който тръгва в 13:20. Бях седнала точно зад шофьора. Той най-нагло си запали цигара(както винаги прави,защото всеки ден пътувам и съм го забелязала) и започна да пуши. В целия автобус миришеше на цигари. Беше много неприятно, а и в автобуса пътуват деца и стари хора.
Надявам се след сигнала ми да се направи нещо по въпроса.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Русе на 18.06.2018 в 15:20:39 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Нарушение на забраната за тютюнопушене в Русе

01:51 Dec 01, 2012

Подтикване към пушене на обществено място, ул. "Александровска" № 43, 3.17 Kms

Забранено пушене??, град Русе

10:49 Aug 21, 2018

град Русе, бл. Христо Ботев 1, 3.36 Kms

Системно нарушаване на закона за тютюнопушенето.

10:05 Dec 12, 2012

русе, гоце делчев 42, 3.37 Kms

Нарушена забрана за тютюнопушене

10:07 Nov 16, 2012

гр.Русе,Чародейка Юг,бл.112,вх.А, 3.41 Kms

Пушене в търговски комплекс Чародейка - ЮГ, град Русе (мобилен сигнал)

12:30 Aug 31, 2016

град Русе, ул. Тодор Икономов, 3.42 Kms