Сигнали без дим

Изпратен

Tютюнопушене в автобус на Градски транспорт, град Варна

11:30 02.08.2018 град Варна

Описание
Пътувах в автобус номер 20 от ж.к. Владиславово за ЖП гара, като се качих от началните спирки, приблизително около 11:20 часа. След няколко спирки усетих специфичната миризма на горяща цигара (в движение) и видях дим от страничното стъкло на водача. Автобус Соларис, двоен, регистрационен номер В 8683 НХ.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Варна на 19.08.2018 в 14:20:33 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Тютюнопуше в пицария "Маестро", град Варна

13:15 Jan 15, 2015

Варна, кв. Младост, между бл. 101 и бл. 114, 0 Kms

Пушене в заведение "Маестро", град Варна

11:10 Jan 29, 2015

град Варна, жк. Младост, парк Младост, до пазар Гюрлата, 0 Kms

Пушене в кафе/ресторант Marmalad, град Варна (мобилен сигнал)

21:35 Mar 06, 2015

град Варна, Гранд Мол Варна, 0 Kms

Пушене в кафе Модера кафе, град Варна (мобилен сигнал)

14:40 May 10, 2015

град Варна, Пикадили Парк, 0 Kms

Пушене в бар/кафене "The Brick", град Варна (мобилен сигнал)

21:48 Nov 30, 2015

град Варна, срещу входа на Фестивален и конгресен център, 0 Kms