Сигнали без дим

Изпратен

Шофьор на автобус 88, град София

06:18 29.09.2018 София, бул.Г.М.Димитров

Описание
Шофьорът на автобус 88,посока Зоопарка,29.09.2018 София,18:21 пуши непрекъснато при невъзможност да се отварят част от прозорците на автобуса и целият дим влиза в превозното средство.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 26.10.2018 в 16:20:24 часа.

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Ресторант Бизар СТАРА ЗАГОРА

22:09 Oct 11, 2012

Ресторант БИЗАР СТАРА ЗАГОРА, 0 Kms

неспазване забраната за тютюнопушене - пиано бар Камино

13:56 Nov 27, 2012

пиано бар Камино, ул. Неофит Рилски 70, 0 Kms

Пушене в заведение

01:13 Oct 17, 2012

гр. София, Пл. "Народно събрание" № 3, 0 Kms