Сигнали без дим

Изпратен

Пушене във вътрешната стълбищна клетка на сградата, град София

03:50 24.01.2019 град София, ул.”Врабча” № 23, ет. 3, ЦУ на НАП

Описание
Служителите масово пушат на места, които са изрично забранени според наредбите. Не се съобразяват със забележки, а някои даже реагират агресивно на такива. Правят го съвсем демонстративно и в повечето случаи даже не затварят вратите и не отварят прозорци. Миризмата се просмуква на работното ни място, което е точно срещу вратата на стълбищната клетка. В резултат на това в нашето помещение е влошена работаната среда.

Въпросната стълбищна клетка може да бъде достъпена през входа на ЦУ на НАП откъм ул. Врабча, после на третия етаж (влиза се през входа на етажа) и към дъното на коридора(вратата е от лявата страна).

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 28.01.2019 в 12:20:57 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#1780 Нарушение на забраната в кафе-сладкарница "Камелия"-гр София

18:26 Jan 06, 2013

София Бул. Ал. Стамболийски 81, 0.03 Kms

#3117, заедение, гр. София

07:00 Feb 28, 2013

град София, бул.Ал.Пушкин, площад Знаме на мира, 0.03 Kms

#4234 - Нарушение на забраната за пушене в клуб "Есенс"

08:30 Sep 06, 2013

гр. София, бул. Ал. Стамболийски 29, 0.03 Kms

Тютюнопушене във Фармацевтичния факултет, град София

13:56 Apr 21, 2016

град София, ул. Дунав № 2, 0.03 Kms

Пушене на обществено място, град София

18:19 Apr 25, 2016

град София, ул. Дунав № 2, 0.03 Kms