Изпратен

Пушене в заведение Ginger, град София

09:37 Feb 2 2019 град София, ул. Генерал Паренсов" № 24А

Описание
В един от салоните в заведението се пуши на закрито.
Оплакахме се от дима, но ни казаха, че в салона се пуши и не могат да направят нищо.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 09.02.2019 в 16:20:42 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#3053, бар "Марая", гр. София

07:45 Feb 24, 2013

гр. София, бул. Евлоги Георгиев и ул. Христо Смирненски, 0.05 Kms

#3109 Нарушаване на забраната в ресторант "Марайа", гр. София

11:00 Feb 28, 2013

София, бул.Евлоги Георгиев и ул.Христо Смирненски, 0.05 Kms

#3636, ресторант "Марайа", гр. София, Пушене в заведение

05:00 Apr 04, 2013

гр. София, бул.Евлоги Георгиев и бул. Христо Смирненски, "Марайа", 0.05 Kms

Нарушение на забраната за пушене в турски ресторант "Т и М", град София

07:00 Sep 17, 2013

гр. София, ул. Юрий Венелин №34, 0.05 Kms

Пушене в турски ресторант "Т&М", град София (мобилен сигнал)

20:00 Apr 06, 2014

град София, ул. "Юри Венелин" № 34, 0.06 Kms