Изпратен

Тютюнопушене в ресторант "Мераки", град Варна

07:24 Feb 4 2019 град Варна, Пристанището

Описание
В заведението се пуши!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Варна на 09.02.2019 в 16:21:24 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Тютюнопуше в пицария "Маестро", град Варна

13:15 Jan 15, 2015

Варна, кв. Младост, между бл. 101 и бл. 114, 0 Kms

Пушене в заведение "Маестро", град Варна

11:10 Jan 29, 2015

град Варна, жк. Младост, парк Младост, до пазар Гюрлата, 0 Kms

Пушене в кафе/ресторант Marmalad, град Варна (мобилен сигнал)

21:35 Mar 06, 2015

град Варна, Гранд Мол Варна, 0 Kms

Пушене в кафе Модера кафе, град Варна (мобилен сигнал)

14:40 May 10, 2015

град Варна, Пикадили Парк, 0 Kms

Пушене в бар/кафене "The Brick", град Варна (мобилен сигнал)

21:48 Nov 30, 2015

град Варна, срещу входа на Фестивален и конгресен център, 0 Kms