Изпратен

Системно нарушение на забраната за тютюнопушене в ресторант "Пампоровата къща", град Смолян

09:50 Feb 8 2019 град Смолян , ул. Студентска 2

Описание
Системно се нарушава забраната за тютюнопушене. Раздават се пепелници на масите и се позволява пушенето вътре. Няма вентилация!!!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Смолян на 09.02.2019 в 16:21:48 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в дискотека city club(playboy), смолян (мобилен сигнал)

01:00 Dec 25, 2013

смолян, Бул. България 58, 0.01 Kms

Пушене в Пампоровата къща, град Смолян

07:52 Jan 13, 2018

град Смолян, ул. Студентска 4, 0.01 Kms

"Пампоровата къща" (Старата къша) - Смолян

22:01 Dec 23, 2012

Смолян, кв. Езерово, ул.Добрик войвода - Пампоровата къща, 0.02 Kms

пушене в ресторанта на комплекс "Форест Нук", Пампорово, област Смолян

09:49 Dec 31, 2013

област Смолян, Пампорово, комплекс "Форест Нук", 0.1 Kms

Пушене в ресторант "Бялата къща", Пампорово, област Смолян (мобилен сигнал)

20:30 Jan 01, 2015

област Смолян, Пампорово, център, 0.1 Kms