Изпратен

Нарушаване забраната за тютюнопушене, град Стара Загора

09:00 Feb 8 2019 град Стара Загора, ул. Братя Жекови 30

Описание
На 8.02.2019 в р-т Чевермето се пушеше масово и в двете зали.
На забележката ми към управителката, беше отговорено: Аз съм питала всички и те се съгласиха. Вие къде бяхте?

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Стара Загора на 12.02.2019 в 14:20:26 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене бар "Паша", град Стара Загора

18:36 Jan 25, 2014

град Стара Загора, ул Христо Ботев 69, 0.17 Kms

Тютюнопушене в кръчма, град Стара Загора

09:07 Mar 08, 2019

град Стара Загора, ул. Цар Иван Асен 2, 0.21 Kms

Пушене в ресторант "Мантос" , Стара Загора

11:24 Oct 06, 2013

Стара Загора, бул. Цар Симеон Велики 62, 0.26 Kms

#4404 Нарушаване на забраната в ресторант "Мантос", гр. Стара Загора

09:46 Oct 06, 2013

Стара Загора, бул. Цар Симеон Велики 62, 0.26 Kms

Пушене в ресторант "Мантос", град Стара Загора

07:30 Mar 17, 2015

град Стара Загора, бул. "Цар Симеон Велики" № 62, 0.26 Kms