Изпратен

Тютюнопушене в заведение, град Белоградчик

01:45 Feb 15 2019 град Белоградчик, Алея Мислен Камък

Описание
В ресторант Мислен Камък в Белоградчик се пуши. Искахме да обядваме там с децата, но много бързо се отказахме.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Видин на 19.02.2019 в 13:20:58 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в Заведение Еврофутбол, град Кула, обл. Видин (мобилен сигнал)

08:20 Mar 07, 2014

Град Кула, обл; Видин, Улица Възраждане, 20.26 Kms

Пушене в лекарския кабинет в село Бойница, област Видин

12:05 May 23, 2015

село Бойница, област Видин, 24.37 Kms

Нарушение в заведение Шампиона, град Видин

15:19 Feb 28, 2017

град Видин ул. Цар Александър Втори, 26.36 Kms