Изпратен

Нарушение на действащата забрана за тютюнопушене, град София

09:09 Feb 16 2019 град София, ул. Ралица" № 2

Описание
В ресторант "Градина Лозенец", бившия "Golden Steak House", на ул.Ралица 2 се нарушава забраната за тютюнопушене в залата за непушачи докато вечеряме.
Моля, да се вземат необходимите мерки.
Благодаря

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 19.02.2019 в 13:21:08 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в автобус 76, град София

07:15 Jan 07, 2015

София, бул. Евлоги Георгиев, 0.11 Kms

Тютюнопушене в закрито помещение, град София

10:02 Dec 02, 2016

град София, бул. Черни връх 1, 0.12 Kms

Нарушаване забраната за тютюнопушене в ресторант Кактус, град София

11:28 Mar 15, 2019

град София, кв. Лозенец, пл. Папа Йоан Павел II, 0.14 Kms

Пушене в ресторант "Зорбас", град София

09:02 Mar 29, 2015

град София, кв. Лозенец, бул. "Черни връх" № 6, 0.15 Kms