Изпратен

Тютюнопушене в заведение The River bar & dinner, град Русе

09:20 Feb 15 2019 град Русе, ул "Чавдар войвода 33"

Описание
В заведението се пуши спокойно,дори в присъствието на деца. Според персоналът няма проблеми и "всички закони са спазени"??!!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Русе на 19.02.2019 в 13:21:18 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в ресторант "The river", град Русе

07:14 Jul 04, 2018

град Русе, ул. Чавдар войвода № 33, 0 Kms

Пушене на закрито в заведение за хранене, град Русе

07:16 Nov 07, 2018

град Русе, ул. Чавдар Войвода 33 /пресечна с бул. Придунавски, 0 Kms

Пушене в кафене Freestyle, град Русе

05:26 Jan 09, 2019

град Русе, ул. Александровска 97, 0.24 Kms

Пушене в заведение Фристайл, град Русе

21:33 Apr 11, 2015

град Русе, ул. "Александровска" № 97, 0.26 Kms