Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в гумаджийница, град София

04:57 24.02.2019 град София, ул.Андрей Ляпчев и бул. Климент Охридски

Описание
Днес в 16:15часа с детето спукахме гума и спряхме да я оправят на ъгъла на Андрей Ляпчев и Климент Охридски. Докато правеха гумата влязохме вътре на топло, но вътре беше задимено и имаше пепелник с цигари. Веднага излязохме,защото вътре не се дишаше. Персоналът въобще не се и притесни и продължиха да си пушат.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 26.03.2019 в 11:20:37 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в магазин за гуми "Гумаджийница", град София (м)

11:30 Feb 11, 2019

град София, на ъгъла на булевардите "Климент Охридски" и "Андрей Ляпчев", 0 Kms

пушене в piano bar piano bar vitosha, sofia (мобилен сигнал)

00:15 Nov 23, 2013

sofia, hotel vitosha, studentski grad, 0.15 Kms

Масово неспазване на забраната за пушене в заведение - затворено помещение

00:45 Dec 23, 2012

Ресторант 789, Бул. Свети Климент Охридски 47, София, 0.33 Kms

#3729, ресторант "789", гр. София, пушене (мобилен сигнал)

10:30 Apr 13, 2013

гр. София, бул. Климент Охридски 47, ресторант "789", 0.33 Kms

#4029 пушене в ресторант "789", гр. София (мобилен сигнал)

12:00 Jun 02, 2013

София, бул. Св. Климент Охридски 47, 0.33 Kms