Изпратен

Пушене в асансьор/ стълбище, град Гоце Делчев

11:25 Feb 25 2019 град Гоце Делчев, област Благоевград, ж.к. Дунав, бл.12, ет. 7

Описание
В гр.Гоце Делчев, област Благоевград
ж.к. Дунав, бл.12 ет.7
домоуправителят Анастас Мандиев
пуши в асансьора
и стълбищните клетки
като насърчава и другите да го правят, нарушавайки Закона за здравето, § 1а.
ж) асансьорите и стълбищните клетки на всички видове сгради и др.;

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Благоевград на 19.03.2019 в 12:20:37 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в ресторант "Таралежат", град Балчик

02:58 Nov 17, 2018

град Балчик, ул. „Акад. Даки Йорданов“ 25, 0 Kms

Заведение с цигарен дим, град София

01:00 Nov 21, 2018

град София, ул. Пиротска 7, 0 Kms

Пушене в механа "При шопите", град София

09:55 Dec 28, 2018

град София, Студентски град, ул. "8-ми декември" № 43, 0 Kms

Сигнал за пушене в гръцки ресторант Акрояли, град София

00:25 Feb 02, 2019

град София, ул. "Гурко" 2, 0 Kms

Тютюнопушене на стълбищна площадка, град София

10:34 Feb 23, 2019

град София, ж.к Дружба, бл.507, вх. А, 0 Kms