Изпратен

Тютюнопушене в Ботевград

10:09 Feb 26 2019 град Ботевград, еврофутбола срещу данъчното

Описание
Във Еврофутбола в Ботевград срещу данъчното така се води, не спазват въобще забраната за тютюнопушене. Помещението е много малко и като запалят цигари да речем 5 човека, вътре въобще не може да се диша. Какво сме виновни ние непушачите да им дишаме отровите? Моля ви, направете нещо по въпроса!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Софийска на 19.03.2019 в 12:20:44 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в заведение

01:08 Dec 18, 2012

Ботевград, 0 Kms

нарушаване на забраната #1633

13:02 Jan 03, 2013

Ботевград, ул. 17-ти ноември, 0 Kms

#1733-нарушаване на забраната кафе Face club Ботевград

13:43 Jan 05, 2013

Ботевград на ул."17-ти ноември" срещу международното висше бизнес училище, 0 Kms

#1734-Нарушена забрана за тютюнопушене - Фейс клуб Ботевград

13:54 Jan 05, 2013

Ботевград ул. 17-ти Ноември, 0 Kms

пушене в Заведение Фейс, Ботевград (мобилен сигнал)

15:15 Jan 07, 2013

Ботевград, До международно висше бизнес училище ботевград, 0 Kms