Изпратен

Пушене в ресторант Fly Bar & Dinner, град София

06:30 Feb 27 2019 град София, булевард Кръстю Пастухов, парк "Дружба"

Описание
Искахме да вечеряме в ресторант Fly Bar и Diner, парк "Дружба", булевард Кръстю Пастухов. През деня има зала за пушачи и има зала за непушачи. Вечерта пушенето е разрешено в цялото помещение на заведението. Не може да седиш там и пет минути, толкова е димно. Също, ако пушенето е позволено в цялото помещение вечер, какъв е смисълът да има зала за непушачи в дневните часове, защото димът все пак остава. Моля, обяснете как е възможно, че в целия ресторант няма място за тези, които не пушат и нали това е нарушение за закона?

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 19.03.2019 в 12:20:52 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в ресторант "Желание", град София (м)

00:50 Mar 11, 2018

град София, ж.к. Дружба 1, трафопост до бл.155, 0.35 Kms

пушене в търговски център the mall, софия (мобилен сигнал)

02:30 Dec 10, 2013

София, Ул.Цариградско шосе, 0.64 Kms

Свободно пушене в заведение, град София

07:45 May 05, 2016

град София, ж.к. Дружба 2, бл. 226 (партера), 0.65 Kms