Изпратен

Пуши се в бар Табакера, град София

09:53 Mar 3 2019 град София, ж.к.Люлин, ул.Тодор Влайков 27

Описание
Не съм сигурен вече за кой ли пореден път подаваме сигнал за пушене. Вече се питам има ли смисъл и защо ли си мисля, че това заведение е над закона. Нарушават забраната, без да им пука.Вечер се пуши!!!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 19.03.2019 в 12:21:38 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пуши се в кафе бар "Табакера", град София

08:44 Dec 20, 2018

град София, ж.к. Люлин, ул. Тодор Влайков 27, 0 Kms

Пуши се в кафе бар "Табакера", град София

03:27 Feb 07, 2019

град София, ж к Люлин, ул Тодор Влайков 27, 0 Kms

Тютюнопушене в заведение #1582

11:43 Jan 03, 2013

София, ул.Тодор Влайков 27, 0 Kms

нарушаване на забраната за тютюнопушене в кафе "Табакера", София

09:32 Nov 01, 2013

София, жк. Люлин 9, ул. Тодор Влайков 27, 0.01 Kms

Нарушение на действащата забрана за тютюнопушене

22:00 Dec 14, 2013

София, улица Ген. Асен Николов 23, 0.04 Kms