Изпратен

Нарушава се забраната за тютюнопушене, град София

10:21 Mar 3 2019 град София, ж.к.Люлин 8, ул 400 № 46

Описание
От сутрин до вечер се пуши в заведението, има даже раздадени пепелници. Не знам как се казва, защото има само надпис Евробет

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 19.03.2019 в 12:21:41 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 1
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#4141 - Неспазване на забраната за тютюнопушене в метростанция "Люлин", гр. София

01:30 Jul 08, 2013

София, жк Люлин 8, бул. "Царица Йоана 65, 0.09 Kms

#3406 - Не се спазва забраната за пушене - ресторант "VS Bar Dinner", гр. София

02:58 Mar 21, 2013

София, жк Люлин, бул. "Царица Йоана 65, 0.12 Kms

#2372 Нарушение на забраната в пицария "Sole Mio", София

21:10 Jan 25, 2013

гр. София, Люлин 2 срещу блок 204 ул. Александър Станишев, 0.12 Kms

Тютюнопушене в 20:30 в ресторант Адашите, град София

09:30 Dec 23, 2017

град София, жк Люлин, ул. Генерал Асен Николов 23, 0.13 Kms

Пушене в ресторант "Адашите", град София (м)

08:30 Dec 23, 2017

град София, ул. Генерал Асен Николов 23, 0.13 Kms