Изпратен

Пушене в механа Българка, град София

11:02 Mar 9 2019 град София, бул Цариградско шосе № 2

Описание
Редовно посещаваме механата и винаги тук се пуши,а днес просто ще се задушим! Празник е! Заведението е пълно и всички пушат.....как така като има закон? Възмутена съм, че това може да се случва в центъра на София. Надявам се някой да вземе мерки, че тук всеки си прави каквото си иска!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 19.03.2019 в 11:20:51 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в търговски център the mall, софия (мобилен сигнал)

02:30 Dec 10, 2013

София, Ул.Цариградско шосе, 0.05 Kms

Пушене в ресторант "Българка", град София (м)

09:55 Dec 20, 2017

град София, Цариградско шосе № 2, 0.06 Kms

Неспазване на забраната за тютюнопушене в Клуб 35, град София

20:03 Apr 02, 2017

град София, Студенски град, зад блок 35, 0.17 Kms

Пушене в боулинг Playground, град СОФИЯ (мобилен сигнал)

23:00 Feb 20, 2016

град София, бул. Цариградско шосе № 115, Тhe Mall, 0.22 Kms

Пушене в игрална зала Playground, The Mall, град София (мобилен сигнал)

22:55 Oct 01, 2016

град София, бул. Цариградско шосе 115, ниво 2, 0.25 Kms