Изпратен

Тютюнопушене в кръчма, град Стара Загора

09:07 Mar 8 2019 град Стара Загора, ул. Цар Иван Асен 2

Описание
В заведение Бунара, град Стара Загора още в 21 ч. се дават пепелници. Пуши се масово и вентилацията я няма никаква.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Стара Загора на 19.03.2019 в 11:20:55 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Нарушаване забраната за тютюнопушене, град Стара Загора

09:00 Feb 08, 2019

град Стара Загора, ул. Братя Жекови 30, 0.21 Kms

Пушене бар "Паша", град Стара Загора

18:36 Jan 25, 2014

град Стара Загора, ул Христо Ботев 69, 0.25 Kms

#1438 - пушене в Ресторант Чевермето, Стара Загора (мобилен сигнал)

22:00 Dec 30, 2012

Стара Загора, Ул. Братя Жекови 60, 0.25 Kms

#1439 - пушене в Ресторант Чевермето, Стара Загора (мобилен сигнал)

22:16 Dec 30, 2012

Стара Загора, ул."Братя Жекови" 60, 0.25 Kms

#1440 - пушене в Ресторант Чевермето, Стара Загора (мобилен сигнал)

22:20 Dec 30, 2012

Стара Загора, Ул. Братя Жекови 60, 0.25 Kms