Изпратен

Пушене в общия коридор, град София

09:17 Mar 12 2019 град София, ж.к.Люлин, бл. 012, вх.Б, ет. 5

Описание
Живея в блок /тип общежитие/, 10 ап. в общ коридор. Съседката, след като направи ремонт на апартамента си през м. май 2018г., заяви, че е решила да не пуши в него. В резултат, тричленното й семейство пуши в общия коридор. Изключително "приятна" гледка е, сутрин на излизане да виждам семейството да пуши по пижами в коридора, след обед да се натъквам на изкъпани жени с хавлии на главата да пушат, вечер да ядат пуканки с вино пред лаптопта гледайки филми. Целият коридор смърди на дим! Не ми се мисли, ако подпалят пожар, накъде отиваме всички.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 19.03.2019 в 11:21:11 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Тотюнопушене в ресторант "Бъфало", град София

16:40 Oct 08, 2016

град София, жк Люлин, ул. Панчо Владигеров № 20, 0.16 Kms

Пушене в ресторант Tabule bar&diner, град София (мобилен сигнал)

21:00 Nov 07, 2015

град София, ж.к. Люлин 4, бл. 425, 0.25 Kms

Масово пушене в пицария "Кери", град София

08:05 Jan 18, 2014

град София, Люлин 6, ул.612, 0.29 Kms

#4011 Нарушаване на забраната в ресторант "Дианджели", гр. София

11:53 May 29, 2013

София, жк.Люлин 3 ,бул.Захари Стоянов 27, 0.3 Kms