Изпратен

Тютюнопушене в рестората към Арена Асикс, до стадион Академик, град София

06:14 Mar 17 2019 град София, ул. "Манастирска" № 35, Асикс Арена

Описание
Повярвайте! Бяхме скандализирани, че по всички маси в ресторанта на спортна(!) зала Арена Асикс до стадион Академик има пепелници и се пуши. Направихме забележка, а поведението на персонала беше нагло. Помолихме за управителя, който или беше пиян или е без дори средно образование, за да се обясни арогантното му поведението пред група посетители от 10 възрастни и три деца!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 19.03.2019 в 11:21:28 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Масово пушене в "Sweet Bar & Grill Фестивална", град София

22:45 Feb 10, 2017

град София, ж.к. Гео Милев, зала Фестивална, 0 Kms

Пушене в ресторант/пицария Sweet bar & grill, град София

06:00 Feb 15, 2017

град София, зала Фестивална, 0 Kms

Пушене в заведение Bar&Grill Sweet, град София

17:19 Sep 29, 2017

град София, зала Фестивална, 0 Kms

Пуши се в бар Sweet, град София

12:02 Oct 28, 2017

град София, жк Гео Милев, зала Фестивална, 0 Kms

Пушене в ресторанти "Sweet bar and grill", град София (м)

08:00 Dec 04, 2017

град София, Зала Фестивална, кв. Гео Милев и Младост 3, блок 328, 0 Kms