Изпратен

Пушене в заведение Malibu Sunset, град Бургас

08:34 Mar 17 2019 град Бургас, ул Георги Кирков 3

Описание
Заведението предлага храна. Персоналът пуши на вратата на кухнята, както и в главното помещение за клиенти.

Нарушението е констатирано на 17ти Март 2019 в 20:30 часа

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Бургас на 29.03.2019 в 12:20:36 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Кафе Малибу

22:23 Dec 15, 2012

Бургас, Център, ул. Г. Кирков 3, 0 Kms

тютюнопушене

00:59 Dec 27, 2012

Бургас, ул. Георги Кирков 3, 0 Kms

# 1851 Кафе Малибу се пуши след 22 ч

22:30 Dec 27, 2012

Бургас, ул. Г. Кирков 3, 0 Kms

#2293 Тютюнопушене в кафе "Малибу", гр Бургас

20:26 Jan 21, 2013

гр. Бургас, ул. Г. Кирков 3, 0 Kms