Изпратен

Пушене в заведение Астория, град Перник

07:20 Mar 16 2019 град Перник , ул.Миньор 1

Описание
Здравейте, искам да подам сигнал за неспазване на забраната за тютюнопушене на закрито. След 19 ч на масите се слагат пепелници, като се пуши и от самия персонал. Става въпрос за кафе аператив Астория в гр.Перник, ул.Миньор 1

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Перник на 19.03.2019 в 11:21:32 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#1990 Нарушение на забраната в кафе "City Zone" , гр Перник

20:42 Jan 12, 2013

Перник ул. "Миньор" 1, 0 Kms

Пушене в bar&dinner Сity zone, град Перник (мобилен сигнал)

07:40 Oct 13, 2016

град Перник, ул. Миньор № 1, 0 Kms

Нарушение на забраната за тютюнопушене, град Перник

10:20 Feb 22, 2017

град Перник, ул. Миньор 1Б, 0.01 Kms

#1995 Нарушаване на забраната в механа "Кракра", гр Перник

23:24 Jan 12, 2013

Перник ул. "Търговска" 13, 0.11 Kms