Изпратен

Пушене и консумация на алкохол, село Конаре, община Казанлък, област Стара Загора

02:20 Mar 26 2019 село Конаре, на автобусната спирка, област Стара Загора

Описание
Здравейте,на 25.03.2019 г. в хранителния магазин в село Конаре, на спирката за автобуси масово се пуши и се консумира алкохол с неизяснен произход и качество в закрито пространство. Мисля, че това е нарушение по чл. 56. Моля да проверите какво се случва!!!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Стара Загора на 29.03.2019 в 11:21:01 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в ресторант "Таралежат", град Балчик

02:58 Nov 17, 2018

град Балчик, ул. „Акад. Даки Йорданов“ 25, 0 Kms

Заведение с цигарен дим, град София

01:00 Nov 21, 2018

град София, ул. Пиротска 7, 0 Kms

Пушене в механа "При шопите", град София

09:55 Dec 28, 2018

град София, Студентски град, ул. "8-ми декември" № 43, 0 Kms

Сигнал за пушене в гръцки ресторант Акрояли, град София

00:25 Feb 02, 2019

град София, ул. "Гурко" 2, 0 Kms

Тютюнопушене на стълбищна площадка, град София

10:34 Feb 23, 2019

град София, ж.к Дружба, бл.507, вх. А, 0 Kms