Изпратен

Пушене в заведение ИВАС-ООД, село Просена, област Русе

05:18 Mar 27 2019 село Просена, област Русе

Описание
в заведението се пуши постоянно.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Русе на 29.03.2019 в 11:21:07 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в заведение, Русе

12:27 Dec 09, 2013

Русе, бул. Тутракан, Сръбчето, 7.14 Kms

Пушенето в градския транспорт в град Русе

02:19 Jun 05, 2018

град Русе, Образцов чифлик, 7.6 Kms

В момента пушат

01:33 Nov 30, 2012

Гр. Русе ул Янтра и ул. Неофит Рилски на кръстовището, 7.62 Kms

Нарушение на действащата забрана за тютюнопушене, град Русе

17:42 Jan 17, 2017

град Русе, ул. Райна Княгиня № 63, 8.56 Kms

#2532 Нарушаване на забраната в снек-бар "Импулс",гр. Русе

01:00 Feb 02, 2013

гр. Русе, кв.Здравец Изток, ул.Рига №11, 8.9 Kms